پنج شنبه, 01 آبان 1399 15:02

واکنش حسن فتحی به خبر نمایش جهانی فیلم «مست عشق»/ آیا شرکای ترکیه‌ای قانون‌شکنی کرده‌اند؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
واکنش حسن فتحی به خبر نمایش جهانی فیلم «مست عشق»/ آیا شرکای ترکیه‌ای قانون‌شکنی کرده‌اند؟ واکنش حسن فتحی به خبر نمایش جهانی فیلم «مست عشق»/ آیا شرکای ترکیه‌ای قانون‌شکنی کرده‌اند؟

سی و یک نما - حسن فتحی درپی انتشار ویدیویی که حکایت از اکران قریب الوقوع فیلم «مست عشق» در ترکیه دارد، توضیحاتی را ارائه داد.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی فیلم، حسن فتحی در این توضیحات آورده است:

مست عشق (2).jpg

سلام و عرض ادب.

من حسن فتحی هستم. چهارشنبه ۳۰ مهرماه خبری در فضای مجازی مبنی بر آماده شدن فیلم سینمایی« مست عشق» جهت اکران منتشر شد.

لازم است به عنوان سازنده اثر اعلام کنم که این خبر به هیچ وجه صحت ندارد زیرا حدود ۸ سکانس از سکانس های مهم این فیلم هنوز فیلمبرداری نشده است و امیدواریم طی دو ماه آینده فیلمبرداری این سکانس ها انجام شود.

در علت تاخیر افتادن فیلمبرداری سکانس های باقبمانده علاوه بر اختلافات مالی بین سرمایه گذار ایرانی و ترکیه ای، شیوع بیماری کرونا نیز بسیار موثر بوده است.

مست عشق (1).jpg

لذا اعلام میکنم تا زمان فیلمبرداری ۸ سکانس بافیمانده ، که سازندگان ایرانی فیلم به جهت حفظ کیفیت اثر مصر هستند، هرگونه دخل و تصرف در تدوین و امور فنی فیلم بدون اطلاع و هماهنگی و اجازه از کارگردان و تهیه کننده و سرمایه گذار ایرانی فیلم فاقد وجاهت اخلاقی و حرفه ای و واجد پیگرد قانونی است.

تاکید میکنم خبر مطرح شده درباره فیلم «مست عشق» تا آنجاییکه به من، تهیه کننده و سرمایه گذار ایرانی مربوط می شود، شایعه ای بیش نیست.

داستان فیلم مست عشق به بخشی از دوران زندگی مولانا می پردازد که در قونیه فیلم برداری شده و پارسا پیروزفر در نقش مولانا و شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

در این فیلم چند بازیگر مطرح ترکیه نیز حضور دارند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید