چهارشنبه, 21 آبان 1399 11:54

«پرندگان» هیچکاک با صدای پانته‌آ پناهی‌ها برای نابینایان شنیدنی می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
«پرندگان» هیچکاک با صدای پانته‌آ پناهی‌ها برای نابینایان شنیدنی می‌شود «پرندگان» هیچکاک با صدای پانته‌آ پناهی‌ها برای نابینایان شنیدنی می‌شود

سی و یک نما - نسخه ویژه نابینایان فیلم کلاسیک «پرندگان» آلفرد هیچکاک با صدای پانته‌آ پناهی‌ها پنجشنبه 22 آبان منتشر می‌شود.

 به گزارش سی و یک نما، گروه سوینا نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی کلاسیک "پرندگان" ساخته آلفرد هیچکاک را روز پنجشنبه 22 آبان ماه منتشر می‌کند.

پانته‌آ پناهی‌ها این فیلم را برای نابینایان توضیح‌دار کرده است.

این فیلم روز پنجشنبه ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش می‌شود و پس از آن، روی سایت سوینا در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان است. متن روایت این فیلم را محدثه واعظی‌پور نوشته و در استودیو آکورد ضبط شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به فایل صوتی فیلم‌های سینمایی توضیح‌دار دسترسی داشته باشند.

سوینا هر ماه، نسخه ویژه نابینایان دو فیلم سینمایی کلاسیک خاطره‌انگیز را با همراهی هنرمندان منتشر می‌کند.

این گروه پیشتر نسخه توضیح‌دار فیلم‌های سینمایی کلاسیک "کازابلانکا" با صدای سحر دولتشاهی، "دزد دوچرخه" با صدای محسن بهرامی، "بر باد رفته" با صدای شبنم مقدمی، "روانی" با صدای حبیب رضایی، "در بارانداز" با صدای الهام کردا، "دزیره" با صدای هنگامه قاضیانی، "ربه‌کا" با صدای ترانه علیدوستی، "دوازده مرد خشمگین" با صدای مهدی پاکدل، "همشهری کین" با صدای پریوش نظریه، "محمد رسول الله (ص)" با صدای امین تارخ و "اشک‌ها و لبخندها" با صدای مهتاب کرامتی را منتشر کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید