معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

یکشنبه, 18 شهریور 1397 04:30

پستی که شهاب حسینی در صفحه شخصیش گذاشته/گلایه هایی که میشد مودبانه تر باشد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پستی که شهاب حسینی در صفحه شخصیش گذاشته/گلایه هایی که میشد مودبانه تر باشد پستی که شهاب حسینی در صفحه شخصیش گذاشته/گلایه هایی که میشد مودبانه تر باشد

سی و یک نما - مدت هاست می شود از حضور یا عدم حضور، از چهره و از واکنش های شهاب حسینی سوپراستار سینمای بعد از انقلاب ،حس خستگی و دلزدگی از شهرت را دریافت کرد، تا جایی که به تازگی با دیدن فیلمی از او این حس را داریم که شاید این آخرین حضورش جلوی دوربین لااقل در ایران باشد. شهاب حسینی هنوز هم وقتی بازی می کند بهترین است اما انگار بی انگیزه.

 

او به تازگی پستی در صفحه شخصی اش منتشر کرده به دور از واژگانی است که تا به حال از او شنیده یا خوانده ایم.گله اش به جای خود و حق اوست اما اشاره به "دنبلان گوسفند" یقینا دور از انتظار و دور از شان او که به واقع یک سرمایه ملی و البته مستقل جناحی است به نظر میرسد .
پست او را در ادامه می خوانید:

 

 

سلام.

مدتهاست که دیگه کلمه ای برای بیان عمق احساسات خود پیدا نمیکنم. حال گوسفند نگون بختی رو دارم که برای ادامه زندگی،مدام باید نگران گرگهای دو پا و چهار پایی باشه که برای سر تا تهش دندون تیز کردن و از گوشت و پوست و خون و دل و جگر و دنبه و سیراب و شیردان و روده و کله و پاچه و حتی دنبلانش هم نمیگذرن.
سخت تهوع آوره زندگی در شرایطی که دوست و دشمن رو از هم تشخیص نمیدی و سخت وحشتناک تر وقتی که حس کنی دیگه دوستی نمونده که تو رو به خاطر خودت بخواد نه به خاطر خودش.
متاسفانه اغلب کسانی که باهاشون به نوعی در ارتباط بودم ثابت کردن مقهور نام برندی به نام شهاب حسینی هستن نه دوستی به نام شهاب.
دیگه حتی آدم نمیدونه کسانی که برای گرفتن عکس یادگاری به آدم مراجعه می‌کنن،عکس رو به خاطر علاقه شخصی میخوان یا به خاطر پز دادن در فضای مجازی و تسکین درد مزمن مورد توجه بودن اونم در جامعه ما که بیش از هر بحران دیگه ای بحران داشتن یه هویت شخصی با ثبات به چشم میخوره.
در مورد پست اخیر منتشر شده در باره آقای دکتر عشقی عرض میشه که چون مدتهاست که برای انجام کارهای دندانپزشکی به ایشون مراجعه میکنم، و همواره ایشون بنا به لطفشون از زیر بار محاسبات مالی خدماتشون شونه خالی میکنن، خواستم قدر دانی به روش خودم در مطب ایشون ازشون داشته باشم.
تاکید میکنم در مثالی که در باب احوال خیلی از آدمهایی که سنخیتی با فامیلی نامشون ندارن به کار بردن نام شریفی به عنوان یک مثال در کاربرد معنایی منظورم بوده و اشاره به هیچ شخص حقیقی نیست. چون معنی شرافت قطعا عمیق تر از آنیست که صرفا فقط به عنوان نام فامیل استفاده بشه. همه ما وقتی صادقانه به خودمون مراجعه کنیم دقیقا متوجه میشیم کجای نیمه تاریک وجودمون با نام فامیلی پر طمطراق مون که همه مارو به اون نام میشناسن فرق داره.
بگذریم. بسیار خسته و دل شکسته ام از حاشیه های صفیحانه شهرت و با کمال ادب اعلام میکنم دیگه به این قبیل درخواست های دوستانه اما حاشیه ساز اعتماد و اعتنایی نخواهم کرد چون در تضاد با اهداف متعالی و بزرگیست که در زندگی دنبال میکنم و میخوام تا فرصت بقا باقیست همواره رهرو این راه باشم و در نهایت روح امانتی رو که در کالبدم دمیده شده رو در بهترین جای ممکن و در حالی که سهم بودنم رو در حد توان ادا کردم، به صاحبش برگردونم.
فرمود،
آنچه هستی، هدیه خداست به تو، و آنچه میشوی، هدیه توست به خدا.
 
*در متن صفیهانه با (ح) آمده بود که ما برای وفاداری به متن با همان شکل گذاشته ایم*
 
*در متن سفیهانه به اشتباه صفیحانه نوشته شده که برای وفاداری به متن ایشان ما نیز تصحیح نکردیم*
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت