سه شنبه, 09 مهر 1398 16:35

پنج جایزه جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو برای «دارکوب»/ درخشش بهروز شعیبی، امین حیایی و سارا بهرامی در سانفرانسیسکو

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پنج جایزه جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو برای «دارکوب»/ درخشش بهروز شعیبی، امین حیایی و سارا بهرامی در سانفرانسیسکو پنج جایزه جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو برای «دارکوب»/ درخشش بهروز شعیبی، امین حیایی و سارا بهرامی در سانفرانسیسکو

سی و یک نما_ فیلم سینمایی دارکوب در دوازدهمین دوره جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو جوایز بخش‌های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگری مرد (امین حیاییبهترین بازیگری زن (سارا بهرامی) و بهترین فیلمنامه را دریافت کرد.

 

جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو، نخستین جشنواره مستقل فیلم‌های ایرانی خارج از کشور است که از سال ۲۰۰۸ برگزار می‌شود.

«دارکوب» به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی و کارگردانی بهروز شعیبی است که با متن حسین تراب‌نژاد و آزیتا ایرایی در موسسه سیمای مهر ساخته و تابستان سال ۹۷ در سینماهای کشور اکران شد.

مهناز افشار، سارا بهرامی، هادی حجازی‌فر، نگار عابدی و با حضور جمشید هاشم‌پور و امین حیایی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

دارکوب، با داستان اجتماعی‌اش، روابط انسانی افراد جامعه را در رو در رویی با معضلات اجتماعی و اعتیاد روایت می‌کند.

این فیلم نامزد ده سیمرغ بلورین از جمله سیمرغ بلورین بهترین فیلم سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجرشده‌بود که موفق به دریافت دو سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید