چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399 16:15

گزارش "هالیوود ریپورتر" از فعالیت کمپانی فیلمسازی "شهاب حسینی" و شرکا

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
گزارش "هالیوود ریپورتر" از فعالیت کمپانی فیلمسازی "شهاب حسینی" و شرکا گزارش "هالیوود ریپورتر" از فعالیت کمپانی فیلمسازی "شهاب حسینی" و شرکا

سی و یک نما - رسانه ی معتبر سینمایی "هالیوود ری‍‍‍‍‍‍‍پوتر" گزارشی از فعالیت شرکت فیلمسازی با مدیریت شهاب حسینی، کورش آهاری و آلکس برتوو در لس آنجلس را منتشر کرد.

روز گذشته هالیوود ری‍‍‍‍‍‍‍پوتر از فعالیت شرکت تازه تاسیس «پل مدیا» توسط شهاب حسینی، کورش آهاری و آلکس برتوو در امریکا خبر داد.

به گزارش هالیوود ری‍‍‍‍‍‍‍‍پورتر تیم سه نفره شهاب حسینی، کوروش آهاری و الکس رتوو کمپانی ساخت و توزیع فیلم «پل مدیا» را راه‌اندازی کرده‌اند. «پل مدیا» که به‌تازگی فعال شده است، بنا دارد در یکی از رشته های فعالیت خود، فیلم های ایرانی و بین المللی را در ایالات متحده و خارج از کشور پخش می کند
.
این سه بازیگر، کارگردان و تهیه کننده که شرکت «Pol Media» را تشکیل داده‌اند قصد دارند همانطور که از اسم شرکت برمی‌آید پلی باشند برای ایجاد ارتباط بین هنر، فرهنگ و سینمای ایرانی و بین المللی در ایالات متحده.

«پل مدیا» فیلمهای ایرانی و بین المللی دیگری را هم در ایالات متحده و هم در خارج از کشور توزیع خواهد کرد و در عین حال رویدادهای زنده از جمله حضور بازیگران و فیلمسازان ایرانی و بین المللی و همچنین سایر برنامه های هنری، فرهنگی و سینمایی را نیز پخش خواهد کرد.

 

گزارش هالیوود ریپورتر از فعالیت کمپانی فیلمسازی شهاب حسینی و شرکا

 

هالیوود ری‍‍‍‍‍‍‍‍پوتر می افزاید: این شرکت تازه تاسیس، در حال حاضریک رویداد مستر کلاس زنده با حضور بهروز وثوقی و با اجرای شهاب حسینی تولید کرده است. «پل مدیا» علاوه بر این چندین فیلم ایرانی را در داخل سینماها توزیع کرده است، از جمله این پنج فیلم کلاسیک ایرانی «تنگسیر»، «قیصر» ، «داش آکل»، «گوزنها» و «سوته دلان» با بازی ستاره سینمای ایران بهروز وثوقی.

در ادامه گزارش هالیوود ری‍‍‍‍‍‍‍پوتر به معرفی این سه شریک پرداخته است و نوشته است: شهاب حسینی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ با ایفای نقش در فیلم «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی، توانست جایزهٔ بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص بدهد. همچنین او خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم برلین ۲۰۱۱ را به‌همراه گروه بازیگران فیلم «جدایی نادر از سیمین» کسب کرد.

کورش آهاری اخیراً کارگردانی فیلم ترسناک «آن شب» را با بازی شهاب حسینی بر عهده داشته و جوایز متعددی را از جشنواره های معتبربرای فیلمهای کوتاهش کسب کرده است. آلکس برتوو نیز در مقام تولید کننده و فیلمساز در آن شب درکنار شهاب حسینی و کورش آهاری و فیلم «Generations» با پشتیبانی تام هنکس حضور داشته است و در سابقه کاری خود جوایز متعددی دارد.
عکس : زهرا اروجلو

دیدگاه‌ها  

+1 #1 آزاده 1399-02-03 18:01
چقدر برای بهروز وثوقی خوشحال شدم، عجب کار بزرگی می کنه جنابشهاب حسینی
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید