چهارشنبه, 21 ارديبهشت 1401 14:01

«آواتار 2: راه آب» رویدادی سه بعدی شبیه بازی‌های ویدیویی: آیا تماشاگری خواهد داشت؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
«آواتار 2: راه آب» رویدادی سه بعدی شبیه بازی‌های ویدیویی: آیا تماشاگری خواهد داشت؟ «آواتار 2: راه آب» رویدادی سه بعدی شبیه بازی‌های ویدیویی: آیا تماشاگری خواهد داشت؟

سی و یک نما - اولین تریلر فیلم «آواتار: راه آب» (Avatar: The Way of Water) به تازگی منتشر شده است. آنچه از این تریلر آشکار است، یک بازی ویدیویی پیشرفته است.

تریلر دومین قسمت از سری‌فیلم‌های «آواتار» با عنوان «آواتار: راه آب» (Avatar: The Way of Water) منتشر شده است. فیلم در تاریخ ۲۵ آذر ۱۴۰۱ اکران خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: جیک سالی با خانواده جدیدش که در سیاره پاندورا تشکیل شده اند، زندگی می کند. اما هنگامی که یک تهدید آشنا برای پایان دادن به آنچه قبلاً شروع شده، بازمی گردد، جیک باید با نیتیری و ارتش نژاد ناوی برای محافظت از سیاره خود، همکاری کند.

همه ما فکر می‌کردیم دنباله‌های «آواتار» جذابیت های خاص خودش را خواهد داشت. 13 سال از پیروزی فیلم «آواتار» جیمز کامرون در باکس آفیس می گذرد، صنعت سینما از آن زمان به شدت تغییر کرده، اما کامرون تغییری نکرده است.

بسیاری از تماشاگران سینما در این چند سال گذشته از گروه طرفداران آواتار خارج شده‌اند، اما کامرون با سماجت روی «آواتار 2: راه آب» سرمایه‌گذاری کرده تا آنها را به عقب برگرداند.

از طرفی شایعه ای که مدتها سر زبانها بود یعنی فناوری سه بعدی بدون عینک هنوز برای کامرون محقق نشده است، اما کامرون روی پیشرفته ترین حالت 3 بعدی، به ویژه سکانس های زیر آب شرط بندی کرده تا همه ما را هیجان زده کند و ما را به قطارش بازگرداند. آیا کامرون موفق خواهد شد؟

«آواتار» قهرمان تمام دوران باکس آفیس بود، تا زمانی که «انتقام‌جویان: پایان بازی» آن را در سال 2019 از سلطنت به زیر کشید. با این حال، وقتی کامرون اعلام کرد که سه دنباله از این فیلم در راه است، بسیاری از مردم گیج شدند، اما به نظر کامرون حتی اگر «آواتار» شکست بخورد، باکس آفیس چپ و راست رکورد خواهد شکست، و واقعاً پیر نشده است. خط داستانی جدیدی به چشم نمی خورد و دلیل اصلی موفقیت فیلم فقط استفاده پیشگامانه کامرون از فناوری سه بعدی در فیلم است و باید منتظر بود و دید که آیا ادعای کامرون درست از آب در خواهد آمد و دوباره خواهد توانست تماشاگران زیادی را با خود همراه کند.

هفته گذشته، کامرون در سینماکان گفت که دنباله آینده او "محدودیت‌های کاری را که سینما می‌تواند ایجاد کند را از بین خواهد برد." قاعده کلی این است که هرگز کامرون را دست کم نگیرید، او فردی بسیار رویابین است و به ندرت در حرفه پرشتابش شکست خورده است. باید مشتاقانه و در عین حال با خوش بینی محتاطانه منتظر «آواتار: راه آب» (Avatar: The Way of Water) بود.

انتظار می‌رود «آواتار 2» در 16 دسامبر 2022 (۲۵ آذر ۱۴۰۱) اکرانش را شروع کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید