سه شنبه, 07 فروردين 1403 13:59

اسکارلت جوهانسون به «دنیای ژوراسیک» می‌پیوندد / جوهانسون در مقابل لارنس

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اسکارلت جوهانسون به «دنیای ژوراسیک» می‌پیوندد / جوهانسون در مقابل لارنس اسکارلت جوهانسون به «دنیای ژوراسیک» می‌پیوندد / جوهانسون در مقابل لارنس سی و یک نما

سی و یک نما - اسکارلت جوهانسون در حال مذاکره برای بازی در فیلم آینده "دنیای ژوراسیک ۴" به جای جنیفر لارنس است، که جدیدترین قسمت از فرنچایز  ژوراسیک خواهد بود.

مت بلونی از Puck ادعای جف اسنایدر مبنی بر اینکه اسکارلت جوهانسون در حال مذاکره برای نقش اصلی فیلم "دنیای ژوراسیک" گرت ادواردز است را تایید کرده است. بلونی همچنین افزوده که ابتدا تیم جنیفر لارنس با یونیورسال برای این نقش مذاکره کرده ولی در نهایت تصمیم به واگذاری نقش گرفته است.

خبر پیوستن اسکارلت جوهانسون پس از شایعاتی منتشر شد که قرار است او یک نقش اصلی در فیلم بازی کند. هنوز اسکارلت قرارداد را به طور رسمی امضا نکرده است.  «دنیای ژوراسیک ۴» احیای دوباره مجموعه فیلم‌های ژوراسیک خواهد بود و قرار نیست بازیگران قسمت‌های پیشین، کریس پرات، برایس دالاس هاوارد، لورا درن و سم نیل بازگردند. اما محل وقوع داستان در دنیای ژوراسیک خواهد بود.

یونیورسال به سختی تلاش می‌کند تا همه کارهای لازم «شهر ژوراسیک» گرت ادواردز را سریع انجام دهد تا فیلم به تاریخ اکران تابستان ۲۰۲۵ برسد. شروع تولید در ۳۱ ژوئیه از قبل برنامه ریزی شده و دیوید کوپ تقریباً فیلمنامه را تکمیل کرده است و اکنون مرحله جذب بازیگران فیلم در حال انجام است.

گفته می‌شود که جدیدترین فیلم «ژوراسیک» برداشت تازه‌ای از اتفاقات فیلم‌های قبلی است، ظاهراً عوامل «ژوراسیک ۴» سعی دارند فرنچایزی متفاوت و کاملاً جدید و در عین حال نوستالژی بسازند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید