معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

چهارشنبه, 03 آذر 1395 13:08

باراک اوباما بالاترین مدال افتخار را به گردن بزرگان هالیوود آویخت / رابرت دونیرو، تام هنکس، رابرت ردفورد در کاخ سفید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
باراک اوباما بالاترین مدال افتخار را به گردن بزرگان هالیوود آویخت / رابرت دونیرو، تام هنکس، رابرت ردفورد در کاخ سفید باراک اوباما بالاترین مدال افتخار را به گردن بزرگان هالیوود آویخت / رابرت دونیرو، تام هنکس، رابرت ردفورد در کاخ سفید

سی و یک نما- همانطور که در نظر سنجی ها آمده بارک اوباما یکی ازمحبوب ترین پرزیدنت های آمریکا از نظر شهروندان این ابر کشور است که هنرمندان و ورزشکاران نیز به او علاقه ی ویژه ای دارند. پرزیدنت اوباما، حالا در آخرین روزهای رئیس جمهوریش بالاترین مدال آمریکا را به برگزیدگان هنر، ورزش و موسیقی اعطا کرده است.

 

تام هنکس و رابرت دنیرو در میان ستارگانی هستند که بالاترین نشان افتخار مدنی آمریکا را از دست رییس‌جمهور این کشور دریافت می‌کنند.

president_obama_awards_the_presidential_medal_of_freedom_-_screenshot_-_2016.jpg

 

نشان افتخار آزادی ریاست‌جمهوری هر سال به کسانی اهدا می‌شود که به شکل شایسته‌ای به این کشور کمک کرده‌اند. باراک اوباما سه‌شنبه این نشان را به ۲۱تن اهدا خواهد کرد.

اوباما در این باره گفت: «این مدال بزرگداشت این ایده است که همه ما بدون توجه به جایی که از آن آمده‌ایم فرصت این را داریم که در بهبود اوضاع کشور نقش داشته باشیم. از دانشمندان و هنرمندان گرفته تا ورزشکاران و فعال‌های اجتماعی و بشردوستان تمام این ۲۱نفر به پیشرفت آمریکا کمک کرده‌اند.»

robert-de-niro-ellen-degeneres-presidential-medal-of-freedom.jpg

 

الن دی‌جنرس، بروس اسپرینگستین، دیانا راس و رابرت ردفورد دیگر چهره‌های سرشناس دنیای سرگرمی در جمع این ۲۱نفر هستند. از دیگر افراد سرشناس حاضر در این فهرست می‌توان به بیل و ملیندا گیتس اشاره کرد. کریم‌ عبدالجبار و مایکل جردن هم از ورزشکاران مشهور حاضر در این فهرست هستند.

robert-de-niro-presidential-medal-of-freedom.jpg

 

این مدال به کسانی اهدا می‌شود که کارهایی در جهت بهبود امنیت ملی انجام داده یا گامی در جهت منافع ملی این کشور برداشته باشند.

این جایزه علاوه بر این به افرادی که در فعالیت‌های مرتبط با صلح جهانی یا کارهای اثرگذار فرهنگی شرکت دارند نیز اهدا می‌شود.

tom-hanks-presidential-medal-of-freedom.jpg

 

photo_2016-11-23_13-26-28.jpg

 

photo_2016-11-23_13-26-42.jpg

 

photo_2016-11-23_13-27-59.jpg

 

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت