سه شنبه, 10 بهمن 1402 12:54

برادران کوئن دوباره با هم فیلم می‌سازند / فیلمی ترسناک و خونین در راه است

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
برادران کوئن دوباره با هم فیلم می‌سازند / فیلمی ترسناک و خونین در راه است برادران کوئن دوباره با هم فیلم می‌سازند / فیلمی ترسناک و خونین در راه است سی و یک نما

سی و یک نما - جوئل و ایتان کوئن جمعه گذشته در یک مستر کلاس که در ذیل جشنواره فیلم ترومسو برگزار می‌شد، شرکت کردند. ایتان کوئن در گفتگو با تریشیا کوک منتقد و تدوینگر فیلم تایید کرد که او و برادرش با هم فیلمنامه جدیدی نوشته‌اند و به زودی آن را کارگردانی می‌کنند.

جوئل و ایتان کوئن از سال ۲۰۱۸ بعد از فیلم «تصنیف باستر اسکراگز» در فیلم جدیدی با یکدیگر همکاری نکرده‌اند. آنها یکی از بزرگ‌ترین فیلمسازان زنده آمریکایی هستند و دوباره با هم فیلمی را کارگردانی خواهند کرد.

در مسترکلاس نروژ، ایتان تأیید کرد که او و برادرش جوئل قبلاً فیلمنامه جدیدی را با هم نوشته‌اند و برنامه‌شان این است که خیلی زود آن را کارگردانی کنند:

     این فیلمنامه یک فیلم ترسناک خالص است و بسیار خونین می‌شود. اگر فیلم «دهشت‌زده» (Blood Simple) را دوست دارید، فکر می‌کنم از این فیلم نیز لذت خواهید برد.

کوک در ادامه افزود که این فیلم همچنین "به طرز وحشتناکی خنده‌دار" است. همه مقدمات ساخت فیلم انجام شده است، اما جوئل ممکن است ابتدا پروژه دیگری را به پایان برساند. دور از ذهن نیست که شروع تولید این فیلم قبل از پایان سال اتفاق بیفتد.

تا به اکنون برادران کوئن آثاری مانند «جایی برای پیرمردها نیست»، «فارگو»، «درون لوین دیویس»، «بارتون فینک»، «لبوفسکی بزرگ»، «تقاطع میلر»، «بزرگ کردن آریزونا» و «یک مرد جدی» همچنین، «بخوان و بسوزان» را با همدیگر کارگردانی کرده‌اند.

ماه آینده، فیلم «دختران فراری» (Drive-Away Dolls) اثر ایتان کوئن در سینماها اکران می‌شود. یک فیلم جاده‌ای به نویسندگی و کارگردانی مشترک او با تریشیا کوک (همسرش) که چند ماه پیش فیلمبرداریش به پایان رسیده است. اکران این فیلم به دلیل اعتصابات پاییز 2023 به تعویق افتاده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید