یکشنبه, 04 آبان 1399 12:16

تلاش اپل و نتفلیکس برای خرید حق پخش فیلم جدید جیمز باند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
تلاش اپل و نتفلیکس برای خرید حق پخش فیلم جدید جیمز باند تلاش اپل و نتفلیکس برای خرید حق پخش فیلم جدید جیمز باند

سی و یک نما - اپل، نتفلیکس و دیگر سرویس‌های استریم تلاش می کنند فیلم «زمانی برای مردن نیست» به‌عنوان جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم‌های جیمز باند است که قرار بود آوریل گذشته اکران شود اما به دلیل شرایط کرونا نتوانست اکران شود را برای عرضه اینترنتی بخرند.

به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، در حالی که زمان اکران این فیلم که در آن برای آخرین بار می‌توان دنیل کریگ را در نقش جیمز باند دید تاکنون چند بار به تعویق افتاده و ضرری که استودیو متحمل شده بین 30 تا 50 میلیون دلار است، سال 2021 برای اکران آن تعیین شده است.

در عین حال سایر استودیوها مانند پارامونت و سونی با فروش فیلم‌هایی چون «سگ تازی»، «بدون پشیمانی» و «سفر به آمریکا 2» به سرویس‌های استریمینگ ده‌ها میلیون دلار سود برده‌اند. در همین حال بخش نمایش و سالن‌های سینماها نیز تلاش دارند تا در دوران پاندمی بتوانند به حیات خودشان ادامه بدهند.

به نظر می‌رسد در این شرایط MGM در حال بررسی این امکان است که آیا می‌تواند با فروش این فیلم به سرویس‌های نمایش آنلاین جلوی ضرر بیشتر را بگیرد؟

در حالی که سخنگوی این استودیو گفته درباره شایعات نظری ندارد و فیلم برای فروش نیست و قرار است تا آوریل 2021 به اکران درآید تا سینمادوستان بتوانند تجربه تماشای آن را در سینماها داشته باشند، چندین فرد از درون این استودیو گفته‌اند این استودیو برای فروش آن به سرویس‌های استریمینگ با رقم 600 میلیون دلار موافقت خواهد کرد.

به نظر می‌رسد چنین رقمی برای هر دو سرویس استریمینگ بالا باشد.

در حالی که رییس و مدیرعامل MGM یعنی کوین اولریش باید این تصمیم را بگیرد هنور روشن نیست که باربارا بروکولی و مایکل جی. ویلسون تهیه‌کنندگان «جیمز باند» در این باره چقدر موافق خواهند بود؟ در همین حال یونیورسال که حق پخش فیلم را در اختیار دارد نیز در این میان ذی نفع است و باید هزینه‌هایی که تاکنون برای اکران آن کرده است در نظر گرفته شود.

«زمانی برای مردن نیست» نخستین فیلمی بود که با شیوع ویروس کرونا و در آستانه اکران، نمایشش به تعویق افتاد.

آنچه مشخص است این است که جاسوس شاخص و همه افراد دور و برش نتوانسته‌اند مخاطبان را از این رویداد ویروسی نجات دهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید