چهارشنبه, 15 بهمن 1399 11:53

جاش دوهامل به‌جای آرمی همر نقش مقابل جنیفر لوپز را در فیلم «Shotgun Wedding» بازی می‌کند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جاش دوهامل به‌جای آرمی همر نقش مقابل جنیفر لوپز را در فیلم «Shotgun Wedding» بازی می‌کند جاش دوهامل به‌جای آرمی همر نقش مقابل جنیفر لوپز را در فیلم «Shotgun Wedding» بازی می‌کند

سی و یک نما - چند هفته پیش اعلام شد که آرمی همر از بازی در فیلم کمدی/ اکشن/ عاشقانه «Shotgun Wedding» انصراف داده است. اینک خبر می رسد که جاش دوهامل به‌جای آرمی همر نقش مقابل جنیفر لوپز را دراین فیلم بازی خواهد کرد.

آرمی همر به دلیل حرف و حدیث‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی درباره او زده می‌شد، از بازی در نقش مقابل جنیفر لوپز در فیلم «Shotgun Wedding» انصراف داد، در همین زمان، خبری تایید نشده منشر شد که جاش دوهامل در حال مذاکره برای به عهده گرفتن این نقش است. امروز شرکت فیلم لاینزگیت رسما تایید کرد که جاش دوهامل در مقابل جنیفر لوپز بازی خواهد کرد.

فیلم کمدی/ اکشن/ عاشقانه «Shotgun Wedding» به کارگردانی جیسون مور، داستان زوجی به نام های دارسی (با بازی جنیفر لوپز) و تام (با بازی جاش دوهامل) را روایت می‌کند که خانواده‌های خود را برای عروسی دور هم جمع می‌کنند ولی طی اتفاقی تمام مهمانان آن‌ها گروگان گرفته می‌شوند. زندگی همه در خطر است. حالا باید دارسی و تام عزیزان‌شان را از دست گروگانگیرها نجات دهند. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید