سه شنبه, 28 شهریور 1402 15:55

جان تراولتا هم به جمع بازیگران «منتقد فیلم» تارانتینو می‌پیوندد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جان تراولتا هم به جمع بازیگران «منتقد فیلم» تارانتینو می‌پیوندد جان تراولتا هم به جمع بازیگران «منتقد فیلم» تارانتینو می‌پیوندد

سی و یک نما - کوئنتین تارانتینو نقشی برای ساموئل ال. جکسون و بروس ویلیس در «منتقد فیلم» در نظر گرفته، با حضور آنها، احتمال اینکه نقشی هم به جان تراولتا، کنار گذاشته باشد، دور از ذهن نیست. با اضافه شدن تراولتا جمع بازیگران «داستان عامه‌پسند» در «منتقد فیلم» کامل می‌شود.

به گفته جف اسنایدر، تارانتینو کسی به جز جان تراولتا را برای بازی در فیلم «منتقد فیلم» در نظر ندارد. اسنایدر همچنین تاکید کرده که کل فیلم قبلاً انتخاب شده است، اما هنوز چیزی به دلیل اعتصاب نویسندگان و بازیگران به صورت رسمی اعلام نشده است. بنابراین، باید تا چند ماه دیگر منتظر باشیم تا بیانیه مطبوعاتی این فیلم منتشر شود.

شایعات زیادی درباره بازی جکسون، تراولتا و بروس ویلیس در این فیلم وجود دارد. اگر به خاطر داشته باشید، گزارشی منتشر شده بود که بیان می‌کرد تارانتینو می‌خواست ویلیس علیرغم بیماری پیشرفته‌اش نقش کوتاهی در فیلمش داشته باشد.

این آخرین فیلم تارانتینو خواهد بود، به همین دلیل او گروهی از بازیگرانی را که نماد ضد فرهنگ در دهه 90 بودند را دوباره در فیلم جدیدش دور هم جمع می‌کند. اسنایدر حتی به بازیگر دیگری از «داستان عامه‌پسند» اشاره کرده که او هم احتمالا به «منتقد فیلم» خواهد پیوست، باید منتظر باشیم و ببینیم او کیست؟ اوما ترومن، کریستوفر واکین، یا وینگ است؟

چند هفته پیش، گزارش شده بود که پل والتر هاوزر پیشنهادی برای بازی در فیلم «منتقد فیلم» پیش از اکران دریافت کرده است. هاوزر، یک هنرپیشه با استعداد است که به عنوان منتقد فیلم بسیار مناسب باشد.

تارانتینو این شخصیت را در قالب «تراویس بیکل اگر منتقد فیلم بود» توصیف کرده است. بنابراین، فردی منزوی که اتفاقاً برای یک مجله زیرزمینی فیلم‌ها را مرور می‌کند نقش خوبی برای هاوزر است.

داستان این فیلم که در سال 1977 می‌گذرد، قرار بود پاییز امسال در لس آنجلس فیلمبرداری شود، اما اعتصاب نویسندگان و بازیگران سرعت تولید آن را متوقف کرده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید