شنبه, 27 خرداد 1396 14:04

دنباله مستقلی برای فیلم ترسناک احضار 2 ساخته می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
دنباله مستقلی برای فیلم ترسناک احضار 2 ساخته می‌شود دنباله مستقلی برای فیلم ترسناک احضار 2

سی و یک نما- پروژه سینمایی «دغل‌باز» (The Crooked Man) به عنوان روایتی مستقل از نسخه اصلی فیلم ماورایی ترسناک «احضار» و با محوریت شخصیت شرور «احضار 2» مقابل دوربین می‌رود. مایک ون وس نگارش فیلمنامه چهارمین اسپین‌آف سینمایی فیلم موفق «احضار» را بر اساس داستانی از جیمز ون به عهده دارد. ون که به عنوان معمار اصلی آن‌چه اکنون به «جهان احضار» معروف است، شناخته می‌شود، با مشارکت پیتر سافرن نسخه سینمایی روایت جدیدش را تهیه و تولید می‌کند.

 

از سال 2013 به بعد که فیلم اصلی «احضار» (The Conjuring) روی پرده رفت و با اقبال گسترده روبه‌رو شد، تاکنون سه دنباله مستقل دیگر با اقتباس از جهان داستانی این فیلم ترسناک مقابل دوربین رفته‌اند، از جمله «آنابل»، «آنابل: خلقت» و «راهبه». استقبال هواداران سینمای وحشت از این مجموعه سینمایی به قدری بوده است که تا امروز، مجموع فروش جهانی دو فیلم «احضار» و فیلم 2014 «آنابل» به بیش از 897 میلیون دلار در گیشه سینماهای دنیا رسیده است.

این در حالی است که به گزارش «ورایتی»، فیلم «آنابل: خلقت» (Annabelle: Creation) از جمعه 11 اوت (20 مرداد) امسال در سینماهای دنیا اکران می‌شود. فیلم «راهبه» (The Nun) هم برای اکران در تاریخ 13 ژوییه 2018 آماده خواهد شد.

دومین فیلم «احضار» روایتگر داستان یک دختر بچه 11 ساله بریتانیایی در سال 1977 است که روحش به تسخیر ارواح شیطانی در آمده است. یک سال بعد، استودیوی «نیولاین» فیلم «آنابل» را با محوریت عروسک شیطانی داستان «احضار» (2013) روی پرده برد که این دنباله مستقل با موفقیتی چشمگیر روبه رو شد. این فیلم ترسناک که تنها با صرف شش میلیون دلار بودجه تهیه و تولید شده بود، موفق شد به فروشی برابر با 256 میلیون دلار در گیشه سینماهای دنیا دست پیدا کند.

آی سینما

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید