یکشنبه, 21 آبان 1402 13:44

ریچارد لینکلیتر فیلمی درباره «گدار» و «ازنفس‌افتاده» می‌سازد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ریچارد لینکلیتر فیلمی درباره «گدار» و «ازنفس‌افتاده» می‌سازد ریچارد لینکلیتر فیلمی درباره «گدار» و «ازنفس‌افتاده» می‌سازد سی و یک نما

سی و یک نما – فیلم تازه ریچارد لینکلیتر یک فیلم فرانسوی است که فیلمبرداری آن از ماه مارس آینده در پاریس شروع می‌شود، این فیلم داستانی درباره ژاک لوک گدار و ساخت فیلم «ازنفس‌افتاده» دارد.

ریچارد لینکلیتر در حال حاضر در حال انتخاب بازیگران برای فیلم بعدی خودش است که در پاریس و به طور کامل به زبان فرانسوی فیلمبرداری خواهد شد. قرار است تولید در مارس 2024 آغاز شود.

این فیلم داستان ایجاد جنبش موج نوی سینمای فرانسه را بازسازی می‌کند و بر تولید فیلم پیشگامانه ژان لوک گدار در سال 1959 (Breathless)«ازنفس‌افتاده»  تمرکز می‌کند.

شخصیت‌های این فیلم شامل فیلمسازان افسانه‌ای مانند ژان لوک گدار، ژان کوکتو، روبر برسون، روبرتو روسلینی، ژان پیر ملویل، اریک رومر و ژاک ریوت خواهند بود، که بیشتر آنها مسئول ظهور موج نوی سینمای فرانسه در دهه 60 بودند.

لینکلیتر در مصاحبه اخیرش تایید کرده که در حال فیلمبرداری فیلمی در پاریس است که تماماً به زبان فرانسوی است. او در ادامه آن را «مثل یک فیلم موج نو» توصیف کرد.

لینکلیتر در کنار بهترین فیلمسازان نسل خودش حضور دارد. فیلم‌شناسی او بدیع و متنوع است: «مات و مبهوت»، «زندگی بیداری»، «مدرسه راک»، «پسرانگی» و سه‌گانه «پیش از» و بسیاری دیگر.

او یک فیلم تحسین شده دیگر نیز دارد که پاییز امسال در جشنواره‌ها اکران شد. این فیلم «هیت‌من» (Hit Man) نام دارد و یک نوآر فوق‌العاده جذاب با بازی گلن پاول و آدریا آرجونا است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید