پنج شنبه, 02 ارديبهشت 1400 16:20

سریال «چگونه با پدرتان آشنا شدم» با بازی هیلاری داف ساخته می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سریال «چگونه با پدرتان آشنا شدم» با بازی هیلاری داف ساخته می‌شود سریال «چگونه با پدرتان آشنا شدم» با بازی هیلاری داف ساخته می‌شود

سی و یک نما - سریال «چگونه با پدرتان آشنا شدم» دنباله ای بر سریال «چگونه با مادرتان آشنا شدم» است که قرار است با بازی هیلاری داف در ده قسمت ساخته شود و در آن سوفی برای پسرش داستان آشنایی اش با پدرش را تعریف می کند.

به گزارش سی و یک نما به نقل از هالیوود ریپورتر، سریال «چگونه با مادرتان آشنا شدم» دنباله ای خواهد داشت که عنوان آن «چگونه با پدرتان آشنا شدم» (How I Met Your Father) خواهد بود و در این دنباله ده قسمتی هیلاری داف در نقش سوفی برای پسرش، داستان آشنایی اش با پدرش را تعریف می کند. این سریال قرار است در 2021 ساخته شود.

کارتر بیز و کریگ توماس، سازندگان سریال «چگونه با مادرتان آشنا شدم» باز گشته اند تا سریال جدیدی را در ادامه آن سریال تولید کنند. این کمدی، از عوامل سریال "این ما هستیم" و "عشق ، ویکتور" و آیزاک آپتکر و الیزابت برگر براس ساخت این سریال جدید استفاده خواهد کرد.

حداقل پس از سه بار تلاش، سریال دنباله ای شبکه سی بی اس و «چگونه با مادرتان آشنا شدم» به ثمر نشست. شبکه هولو سفارش ساخت ده قسمتی سریال «چگونه با پدرتان آشنا شدم» را داده است، هیلاری داف (در نقش جوانی لیزی مک گوایر) قرار است در این کمدی بازی کند. داف همچنین به عنوان تهیه کننده در این سریال حضور دارد. تلویزیون بیستم که اکنون متعلق به دیزنی است به عنوان استودیو اصلی فعالیت خواهد کرد.

سریال «چگونه با مادرتان آشنا شدم» (How I Met Your Mother) مجموعه تلویزیونی کمدی محصول شبکه سی‌بی‌اس است که برای اولین بار در ۱۹ سپتامبر ۲۰۰۵ پخش شد. این مجموعه توسط کارتر بیز و کریگ توماس ساخته شده ‌است. 

در این سریال، باب سگت به عنوان صدای آیندهٔ بازیگر اصلی، تد موزبی (جاش ردنر)، در سال ۲۰۳۰ به پسر و دخترش خاطراتی را یادآوری می‌کند که منجر به ملاقات او با مادرشان (همسر تد) شده‌است، که داستان را از قسمت اول به زمان گذشته برمی‌گرداند و خاطرات را نقل می‌کند. کاراکترهای اصلی دیگر آشنایی با مادر مارشال اریکسن (جیسون سیگل)، رابین شرباتسکی (کوبی اسمالدرز)، بارنی استینسون (نیل پاتریک هریس) و لیلی آلدرین (آلیسون هانیگان) هستند.

سریال «چگونه با مادرتان آشنا شدم» از نظر منتقدان سریال موفقی توصیف شده ‌است. این مجموعه تاکنون برنده پنج جایزهٔ امی شده و در سال ۲۰۰۹ نیز نامزد دریافت جایزه بهترین سریال کمدی شد. فصل نهم فصل پایانی این سریال بود در آوریل سال ۲۰۱۴ به پایان رسید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید