سه شنبه, 23 آبان 1402 15:12

فیلمنامه «جان ویک ۵» در حال نگارش است

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فیلمنامه «جان ویک ۵» در حال نگارش است فیلمنامه «جان ویک ۵» در حال نگارش است سی و یک نما

سی و یک نما – با اینکه جان ویک در «بخش ۴» می‌میرد و فیلم با نشان دادن سنگ قبری از او به پایان می‌رسد، ولی باور اینکه «جان ویک ۴» آخرین سری این فرنچایز هالیوودی باشد بسیار سخت بود. این فیلم تقریباً ۳ ساعته با رتبه R در بازار داخلی فروش ۱۸۷ میلیون دلاری و در سراسر جهان نزدیک به نیم میلیارد دلار به دست آورد. اکنون خبر می‌رسد که «جان ویک ۵» نیز در راه است.

درست پس از اکران «بخش ۴»، کارگردان فیلم چاد استاهلسکی با گفتن اینکه باید «دلیلی واقعی» برای بازگرداندن ویک وجود داشته باشد، نشان داد که پرونده فیلم را بسته است. استاهلسکی در آن زمان اضافه کرده بود که نمی‌خواهد به شعور مخاطب توهین کند و اگر دنباله‌ای دیگر بسازند، به عنوان یکی از مخاطبان احساس می‌کند که فیلم از دستش خارج شده است.

اما یک ماه بعد، جو دریک، رئیس لاینزگیت، تأیید کرد که پنجمین «جان ویک» «در حال توسعه» است.

سپس، در ماه اکتبر، استاهلسکی تغییر موضع دارد و اینبار تأیید کرد که از قبل ایده‌هایی برای پنج دنباله دیگر جان ویک نوشته است! بله، بخش‌های ۵، ۶، ۷، ۸و ۹. ویک همچنان می‌تواند بکشد و امتیازش را گسترش دهد. ولی تا کی؟.

و اکنون، خبر رسمی از رئیس لاینزگیت، جو دریک منتشر شده که گفته: فیلمنامه «جان ویک: فصل ۵» در حال نگارش است. آنها درست پس از پایان اعتصاب نویسندگان و بازیگران، بدون اتلاف وقت شروع به کار کردند.

شخصیت جان ویک اساساً به موجودی فراطبیعی تبدیل شده که دائماً می‌تواند در معرض اصابت گلوله قرار گیرد، چاقو بخورد و تا حد زیادی مورد ضرب و شتم قرار گیرد و همچنان زنده بماند. لحظات زیادی در طول فیلم وجود داشته است که او باید می‌مرد، اما به طرز معجزه‌آسایی دوباره از جای خود بلند شده و به ماموریتش ادامه داده است. تعداد قربانیان ویک در این سری فیلم در حال حاضر به ۴۳۹ نفر رسیده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید