شنبه, 09 تیر 1403 15:21

مت دیمون و بن افلک با "شکاف" می‌آیند / رفقای خوب

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مت دیمون و بن افلک با "شکاف" می‌آیند / رفقای خوب مت دیمون و بن افلک با "شکاف" می‌آیند / رفقای خوب سی و یک نما

سی و یک نما - بن افلک و مت دیمون قرار است در فیلم هیجان‌انگیز جنایی «شکاف» محصول کمپانی آرتیست اکوئیتی و کارگردانی جو کارناهان بازی کنند.

خبر داغی که مطمئناً بازار تابستان را داغ‌تر می‌کند! طبق گزارش‌های ددلاین، قرار است مت دیمون و بن افلک در فیلم هیجان‌انگیزی به نام «شکاف» (RIP) بازی کنند که جو کارناهان نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد. کمپانی آرتیست اکوئیتی متعلق به افلک و دیمون این فیلم را تهیه می‌کند و قرار است فیلمبرداری آن پاییز امسال آغاز شود.

نمایندگان آرتیست اکوئیتی برای اظهار نظر درباره فیلم در دسترس نبودند. داستان این فیلم توسط مایک مک‌گرل نوشته شده که او همچنین یکی از تهیه‌کنندگان مشترک فیلم نیز است. جزئیات فیلمنامه به غیر از اینکه یک تریلر جنایی توصیف شده، فعلاً مخفی نگه داشته شده است. انتظار می‌رود این پروژه به زودی با توجه به علاقه خریداران سینما و استریم، توزیع‌کننده پیدا کند.

از زمان راه‌اندازی آرتیست اکوئیتی در نوامبر ۲۰۲۲، دیمون و افلک اولین فیلم خود با نام «هوا» (Air) را در بهار ۲۰۲۳ با نقدهای درخشان و عملکردی قوی در گیشه منتشر کردند. از آن زمان، این استودیو مستند «بزرگ‌ترین داستان عاشقانه‌ای که هرگز گفته نشد» را برای آمازون MGM استودیوز و «چیزهای کوچکی مثل این‌ها» را که فیلم افتتاحیه جشنواره برلین امسال بود و جایزه خرس نقره‌ای را برای بازیگر نقش مکمل زن، امیلی واتسون، به ارمغان آورد، تولید کرده است.

درباره «شکاف» (RIP) اینکه این پروژه در چند هفته اخیر به سرعت شکل گرفته است. افلک و دیمون به دنبال پروژه‌ای جدید تحت لوای کمپانی خود بودند، زیرا افلک در حال تکمیل ساخت دنباله فیلم «حسابدار» بود. این دو نفر در اوایل سال تلاش کردند تا یک تریلر جنایی دیگر به نام «حیوانات» بسازند، اما برنامه‌ریزی آن با «حسابدار ۲» هماهنگ نشد و آن پروژه متوقف شد.

جو کارناهان که با فیلم‌های جنایی هیجان‌انگیزی مانند «نارک» و «آس‌های دود» (که افلک هم در آن بازی کرده بود) شناخته می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید