جمعه, 23 آبان 1399 12:19

معرفی سریال «تباهی» (The Undoing) با بازی نیکول کیدمن و هیو گرانت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی سریال «تباهی» (The Undoing) با بازی نیکول کیدمن و هیو گرانت معرفی سریال «تباهی» (The Undoing) با بازی نیکول کیدمن و هیو گرانت

سی و یک نما - سریال روانشناسی «تباهی» یا «فروپاشی/سقوط» (The Undoing) به کارگردانی سوزان بیر دانمارکی و بازی نیکول کیدمن و هیو گرانت از چهارم آبان روی آنتن «اچ‌بی‌او» رفته است.

 سریال کوتاه «تباهی» یا «فروپاشی/سقوط» (The Undoing) تریلر، با ابعاد روان‌شناختی، بر اساس کتاب «باید می‌دانستی» از جین هانف کورِلیتز شکل گرفته و پخشش از چهارم آبان در «اچ‌بی‌او» آغاز شده است.

نیکول کیدمن، هیو گرانت و ادگار رامیرز از ستارگان اصلی «تباهی» یا «فروپاشی/سقوط» (The Undoing) هستند و همه قسمت‌ها را سوزان بیر دانمارکی کارگردانی کرده است که با فیلم‌های «برادران» و «پس از ازدواج» (که هر دو در سینمای آمریکا بازسازی شدند)، «در دنیایی بهتر» و «جعبه پرنده» شناخته می‌شود.

خالق سریال هم دیوید ای. کِلِی است که در مقام نویسنده و تهیه‌کننده تلویزیون، سریال تحسین‌شده «دروغ‌های کوچک بزرگ» را در کارنامه دارد. امتیاز میانگین ۲۹ منتقد در «متاکریتیک» ۶۴ از صد شده است.

The Undoing (1).jpg

نیکول کیدمن بازیگر استرالیایی تبار هالیوود در این سال ها نشان داده که علاوه بر اینکه در انتخاب نقش های سینمایی خود بسیار دقیق است در سریال ها نیز وسواس خاصی دارد و به همین دلیل در هر دو مدیوم موفق بوده است.

حالا او پس از حضور در سریال پر بیننده ی "دروغ های کوچک بزرگ" که جوایز مهمی را تصاحب کرده، به نظر میرسد در سریال تباهی نیز می خواهد بیننده را به خود جلب کند، سریال "تباهی"، که با حضور هیوگرانت محبوب با بازی های خوبش خبر از یک سریال دیدنی میدهد.

The Undoing (2).jpg

"تباهی" در ابتدا ما را با یک خانواده آشنا می کند. گریس (نیکول کیدمن) یک درمانگر (تراپیست) موفق نیویورکی است و همسرش جاناتان (هیوگرانت ) متخصص انکولوژی و این زوج پزشک نیویورکی یک پسر ده، یازده ساله ی باهوش دارند. به عبارت دیگر، خانواده ای که کاملا خوشبخت به نظر می رسند و در ظاهر بی نقص و کامل هستند.

او در آستانه انتشار نخستین کتابش است ولی ناپدید شدن شوهرش، باعث زیرورو شدن زندگی او می‌شود.

The Undoing (3).jpg

در سکانس بعد، ما با یک پسر بچه هشت یا نه ساله آشنا ی شویم که از خیابان رد می شود، ما او را دنبال می کنیم. پسر به خانه می رود و در آنجا با صحنه ی وحشتناکی رو به رو می شود که ما آن را نمی بینیم و...

زمان به دو روز قبل بر می گردد. 

نیکول کیدمن که در جمع حمایت کنندگان مدرسه ی سطح بالای پسرش هم فعالیت دارد با چند مادر دیگر برای یک حراجی به نفع مدرسه جلسه دارند و در آنجا او با زن جوانی آشنا می شود...

در ادامه، خبر یک قتل زندگی این خانواده را تحت الشعاع خود قرار می دهد و ... 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید