چهارشنبه, 08 بهمن 1393 16:16

معرفی فیلم سینمایی "کودک 44" (Child 44) با بازی تام هاردی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
معرفی فیلم سینمایی "کودک 44" (Child 44) با بازی تام هاردی معرفی فیلم سینمایی "کودک 44" (Child 44) با بازی تام هاردی

سی و یک نما-  فیلم سینمایی "کودک 44" (Child 44) به کارگردانی دانيل اسپينوزا و بازی تام هاردی، 17 آوریل 2015 به روی پرده سینماها خواهد رفت.

فیلم براساس فيلمنامه اي از "ريچارد پرايس" و به کارگردانی دانیل اسپینوزا، که پیش از این فیلم Safe House را از وی دیده ایم، ساخته شده است. داستان این فیلم درامي پرهيجان است كه در دهه 1950 شوروي سابق اتفاق می افتد. داستان اقتباسی از كتاب تام راب اسميت با همين عنوان است و درباره يك افسر پليس شوروي سابق (با بازی تام هاردی) است كه پرونده قتل سريالي كودكان را در دست دارد ولی در عین حال به دلیل پاپوشی که یکی از همکارانش برای او دوخته به توطئه محکوم می شود. راپاک نقش همسر وی را بازی می کند و گری اولدمن هم نقش رئیس پلیسی را بازی می کند که موظف به تحقیق درباره هاردی شده است، و در انتها هاردی به دخالت دولت شوروي سابق در اين فاجعه پي مي‌برد.

child442.jpg

"کودک 44" را مي توان اولین رمان بلند "تام راب اسميت" دانست که فضاي سياسي، اجتماعي روسيه در عصر استالين را به تصوير مي‌کشد. اين داستان بر اساس پرونده آندري چيکاتيلو نوشته شده که در دهه هفتاد و هشتاد در روسيه کمونيستي مسئول قتل پنجاه و دو کودک شناخته شد.

تام هاردي، نومي راپاك، جوئل كينامن و گري اولدمن بازيگران اصلي اين فيلم هستند و در 17 آوریل 2015 در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید