پنج شنبه, 11 دی 1399 16:32

معرفی فیلم «قلب‌ها و استخوان‌ها» (Hearts and Bones)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی فیلم «قلب‌ها و استخوان‌ها» (Hearts and Bones) معرفی فیلم «قلب‌ها و استخوان‌ها» (Hearts and Bones)

 سی و یک نما - فیلم درام «قلب‌ها و استخوان‌ها» (Hearts and Bones) اولین فیلم بلند داستانی کارگردان استرالیایی، بن لورنس است که برای اولین بار در جشنواره فیلم تورنتو ۲۰۱۹ به نمایش درآمد و نظر منتقدان را به خود جلب کرد.

فیلم سینمایی «قلب‌ها و استخوان‌ها» (Hearts and Bones) درامی استرالیایی به کارگردانی بن لورنس است که فیلم‌نامه آن با همکاری بیاتریکس کریستین (برنده جایزه بهترین فیلم‌نامه برای «جیندابین» از جشنواره استکهلم ۲۰۰۶) نوشته شده است.

«قلب‌ها و استخوان‌ها» اولین فیلم بلند داستانی بن لورنس است که پیش از این با مستند «شکارچی روح» (برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره سیدنی ۲۰۱٨) شناخته می‌شد. این فیلم که در جشنواره‌های مختلفی از جمله تورنتو ۲۰۱۹ به نمایش درآمده، امتیاز میانگین ۷۱ از صد را از هفت منتقد در «متاکریتیک» گرفته است. این فیلم در وبسایت راتن تومیتوز دارای ۱۰۰٪ رتبه، بر اساس ۶ بررسی است.

hearts and bones 2019 (1).jpg

خلاصه داستان: این فیلم داستان یک عکاس جنگی و یک پناهنده را دنبال می‌کند. دنیل در حال آماده‌سازی نمایشگاهی از آثارش درباره مناطق جنگی سراسر جهان است. سباستین وقتی می‌فهمد که این نمایشگاه، عکس‌هایی از کشتار مردمان دهکده‌اش را هم به نمایش می‌گذارد، دنیل را پیدا می‌کند و درخواست می‌کند که این عکس‌ها را کنار بگذارد.

هوگو ویوینگ در نقش دن فیشر، اندرو لوری در نقش سباستین احمد، هیلی مکلهینی در نقش جوزی آریل و بولود واتسون در نقش آنیشکا احمد در این فیلم بازی کرده اند.

hearts and bones 2019 (2).jpg

جایزهٔ آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی استرالیا که به اختصار جایزهٔ اَکتا نامیده می‌شود، نام یک جایزه مهم در صنعت سینما و تلویزیون کشور استرالیاست که همه‌ساله توسط «آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی استرالیا» به بهترین‌های سینما و تلویزیون اهدا می‌شود. این جایزهٔ معادلِ استرالیاییِ جایزه‌های اسکار (در آمریکا) و بفتا (در انگلستان) است و در سال ۱۹۵۸ میلادی پایه‌گذاری شد. از سال ۱۹۸۶ میلادی، تولیدات تلویزیونی هم در این جوایز، لحاظ شد. فیلم «قلب‌ها و استخوان‌ها» (Hearts and Bones) در نهمین جوایز اکتا نامزد بهترین بازیگر زن برای هوگو بافی، نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای اندرو لوری و نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بولود واتسون شده ولی جایزه ای نبرده است.

hearts and bones 2019 (3).jpg

تهیه‌کننده این فیلم مت ریدر، موسیقی رافائل می، فیلم‌بردار هیو میلر و تدوین‌گر فیلیپ هورن است که توسط شرکت مدمن انترتینمنت توزیع شده و در ۱۵ ژوئن ۲۰۱۹ روی پرده سینما رفته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید