معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

چهارشنبه, 16 مرداد 1398 01:16

معرفی فیلم «پس از آن» After محصول2019 / غرور و تعصب یا جسارت و خیانت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی فیلم «پس از آن» After محصول2019 / غرور و تعصب یا جسارت و خیانت معرفی فیلم «پس از آن» محصول 2019 / غرور و تعصب یا جسارت و خیانت

سی و یک نما – اینک دوران سرکش و پر التهاب حد فاصل بین نوجوانی و جوانی برای "تسا" هم شروع شده و او قرار است برای اولین بار ازشهر و خانواده خود دور شود و به کالج برود.

نامزد تسا،"نوواه" به همراه مادر جوان و مجردش که به تنهایی تسا را بزرگ کرده، تا خوابگاه دانشگاه او را همراهی می کنند. مادر با دیدن هم اتاقیهای تسا در دانشگاه شوکه شده است، دو دختر که به نظر لاقید و مشکل دار می آیند ( در طول فیلم متوجه می شویم که همجنسگرا هستند و با یکدیگر رابطه دارند.) و می خواهد اتاق دخترش را تغییر دهد که تسا او را منصرف می کند.

 

معرفی فیلم-معرفی فیلم پس از آن محصول 2019


بیننده ی فیلم هم کمتر از مادر تسا از دیدن چنین محیط دانشگاهی متعجب نمی شود چرا که در طول فیلم به ندرت با دانشجویی سالم یا معمولی آشنا می شویم (به جز پسر دورگه سیاهپوستی که قرار است مادرش با پدر هاردین ازدواج کند) و محیط دانشجویی بیشتر شبیه به یک کلوپ شبانه است تا جایی برای تحصیل.
"نوواه" از پنج سالگی نزدیکترین دوست تسا بوده و به نظر میرسد مادر تسا در نظر دارد که این دو در آینده با هم ازدواج کنند، در حالی که نوواه یک سال از تسا کوچکتر است و هنوز به دبیرستان می رود.
تسا در دانشگاه، با پسرجذاب و مرموزی به اسم «هاردین» آشنا می‌شود وبه این ترتیب مسیر زندگیش تغییر می کند.
هاردین و تسا در یک سکانس که مربوط به کلاس درس ادبیات است به ما بیشتر معرفی می شوند. اینکه قرار است هر یک به گونه ای کارآکتری نزدیک با قهرمانان رمان کم نظیر « غرور و تعصب» داشته باشند که یقینا شوخی بیش نیست!!!

 

معرفی فیلم-معرفی فیلم پس از آن محصول 2019


هاردین درونگرا، دو شخصیت کاملا متضاد با هم دارد. که از یک طرف اهل کتاب و مطالعه است و از طرفی دیگر بی اخلاق، در پارتی های مضحک شبانه وول می خورد.
پدر هاردین، مرد متمولی است که به زودی قرار است دوباره ازدواج کند ودر سکانس مراسم ازدواج پدر، هاردین راز بزرگ زندگیش را به تسا می گوید. اینکه در کودکی شاهد تجاوز رقبای کاری پدربه مادرش بوده است و همین موجب نفرت او از پدر و گریزش از عاشق شدن است و ما نیز با پی بردن به راز او از علت درونگرایی و روانپریشیش باخبر می شویم.
هاردین نقطه ی مقابل نوواه ی ساده و بی تجربه است و حالا از هر نظر توجه تسا را به خود جلب کرده و بین این دو رابطه عاطفی و دوستی برقرار می شود و نوواه که به خیانت تسا پی می برد، او را رها می کند. اما به زودی تسا متوجه می شود که در ابراز علاقه ی هاردین به او یک رازمهم دیگری نهفته است که او از آن بی اطلاع بوده و....
گفتنی است که "جوزفین لانگ فورد" در نقش تسا خواهر "کاترین لانگ فورد"، بازیگر مطرح سریال "۱۳ دلیل برای اینکه....." است که او نیزدر این فیلم بازی قابل قبولی دارد، گر چه "پس از آن" After، رضایت مخاطب را با وجود طرح داستانی خوبی که دارد ( اقتباسی از یک رمان است)، جلب نمی کند و از فیلم های ضعیف امسال محسوب می شود.

 

معرفی فیلم-معرفی فیلم پس از آن محصول 2019 

دیدگاه‌ها  

0 #1 Sb 1398-05-26 07:44
راستشو بخوای رمانشم افتضاحه
من تا یه جایی خوندم و با اینکه عاشق رمان آمریکاییم برای اولین بار نصفه ولش کردم
بس که باعث ایجاد خمیازه می شد
فیلمشم که افتضااح
در مورد دلایل خوب نبودنش باهات موافق نیستم
همین قصه رو می شه خیلی جذابش کرد
مشکل این داستان اینه که از اولین نگاه هری (تو فیلم ها وین) و تسا قشنگ تا ته قصه معلومه.
مث بطری شیشه ای
بعد نویسنده به طرز مسخره ای سعی می کنه بین اینا فاصله بندازه اونم با یه دلیل مسخره مث راز احمقانه ی هری
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت