چهارشنبه, 28 شهریور 1397 04:30

معرفی فیلم Beast (حیوان صفت) / فیلمی روانشناسانه و رازآلود در ژانر جنایی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
معرفی فیلم Beast (حیوان صفت) / فیلمی روانشناسانه و رازآلود در ژانر جنایی معرفی فیلم Beast (حیوان صفت) / فیلمی روانشناسانه و رازآلود در ژانر جنایی

سی و یک نما – "مولی" دختروامانده وافسرده ای است که با شرایطی دشوار در یک جزیره ی کوچک زندگی می کند.او مجبور است به خواسته های مادر سختگیرش تن دهد و از پدر بیمارش مراقبت کند. مالی در نوجوانی در مدرسه تحقیر میشده و یک روز به همکلاسی اش حمله کرده و با قیچی به او صدمه زده و به همین دلیل تمام دوران دبیرستانش را در خانه مانده و مادرش به او درس می داده است.او می خواهد دوباره به زندگی و اجتماع برگردد.

در این جزیره ی کوچک به تازگی قتل های زنجیره ای اتفاق میفتد که دختران نوجوان ربوده وکشته می شوند.
در شب تولد مولی که خانواده برایش یک جشن باربیکیو ترتیب داده اند، او خانه را ترک می کند و تمام شب را در یک کلوب به مشروب خواری و رقص مشغول می شود. او در راه بازگشت به خانه با مرد جوانی آشنا می شود و با او طرح دوستی میریزد.
بعد از اینکه به خانه برمیگردد متوجه می شود که دختر همسایه شان هم گم شده است. دختر شانزده ساله ای که شب گذشته مهمان جشن تولد او بوده. مظنون اصلی این جنایت ها دوست پسر تازه اوست که سابقه ی تعرض به دختری چهارده ساله در پرونده اش دارد و سال ها زندان بوده است.
مولی باور دارد که قاتل شخص دیگری است و برای نجات دوست پسرش، به دروغ شهادت می دهد که تمام آن شب را با او بوده است. جسد دختر گمشده در مزرعه ای پیدا می شود و نگاه های مشکوک به سمت کارگر مهاجر مزرعه منحرف می شود اما .....
فیلم هیولا به نویسندگی و کارگردانی "مایکل پیرس "در سال 2017 ساخته شد و در 2018 در بریتانیا روی پرده رفت. بازیگران این فیلم انگلیسی "جسی باکلی" و"جانی کلاین" هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید