چهارشنبه, 22 شهریور 1402 14:31

میشل فرانکو و جسیکا چستین مخفیانه فیلمی را در ماه جولای فیلمبرداری کردند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
میشل فرانکو و جسیکا چستین مخفیانه فیلمی را در ماه جولای فیلمبرداری کردند میشل فرانکو و جسیکا چستین مخفیانه فیلمی را در ماه جولای فیلمبرداری کردند

سی و یک نما – قبلا خبرهایی از اینکه میشل فرانکو فیلم جدیدش را با عنوان «رویاها» به صورت مخفیانه فیلمبرداری می‌کند به بیرون درز کرده بود. اکنون هالیوود ریپورتر در گزارشی صحت این موضوع را تایید کرده است.

قبلاً خبرهایی منتشر شده بود که اعلام می‌کرد میشل فرانکو با بازی جسیکا چستین در ژوئیه گذشته مخفیانه فیلم‌برداری فیلم جدیدش با عنوان «رویاها» را شروع کرده است. هالیوود ریپورتر در گزارشی این موضوع را تایید کرده است.

میشل فرانکو و جسیکا چستین به تازگی فیلم «حافظه» ‌(Memory) را در جشنواره فیلم ونیز به نمایش گذاشتند، در این فیلم همبازی جسیکا چستین، پیتر سارسگارد، جایزه بهترین بازیگر مرد را در ونیز برای بازی در این فیلم دریافت کرد.

چستین و فرانکو قبل از اینکه «حافظه» به جشنواره‌های پاییزی راه پیدا کند، فیلمبرداری «رویاها» را تابستان امسال در سانفرانسیسکو به پایان رسانده بودند. این فیلم با بازی چستین، آیزاک هرناندز و روپرت فرند، شامل یک عاشقانه ممنوعه بین یک زن و یک رقصنده باله مرد است.

«رویاها» حدود 3 میلیون دلار بودجه دارد. همچنین دارای معافیت SAG-AFTRA است که به آن اجازه می‌دهد در طول اعتصاب بازیگران فیلمبرداری کند.

اگر آخرین فیلم فرانکو، «غروب آفتاب» را ندیده‌اید، لطفا ببینید. عالی است. نه تنها کارگردانی عالی است، بلکه یک اجرای حرفه ای از تیم راث است. فرانکو به عنوان یک فیلمساز در حال بهتر شدن است، سه فیلم آخر او («ترتیب جدید»، «غروب آفتاب» و «حافظه») بهترین فیلم‌های او هستند.

تلاش فرانکو برای نفوذ به سینمای آمریکا اتفاق مهمی است. او نیهیلیسم به سبک هانکه و دیدگاه تیره و تار خودش نسبت به بشریت را در فیلم‌هایش ترویج می‌کند که این موضوع باعث شده با تولیدکنندگان آمریکایی تنشی داشته باشد. فرانکو به وضوح سهامش را افزایش داده است. ایو کیپ، فیلمبردار بلژیکی‌اش، فیلم «حافظه» را فیلمبرداری کرده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید