سه شنبه, 05 اسفند 1399 11:19

نسخه انیمیشن «گتسبی بزرگ» ساخته می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما - ویلیام جویس قرار است نسخه انیمیشنی رمان کلاسیک اف اسکات فیتزجرالد "گتسبی بزرگ" را کارگردانی کند. برایان سلزنیک، نویسنده فیلمنامه اقتباسی «شگفت‌زده» در سال ۲۰۱۷، روی فیلمنامه کار خواهد کرد.

به گزارش سی و یک نما به نقل از ورایتی، این اولین باری است که رمان اف اسکات فیتزجرالد نوشته شده به سال 1925 به یک انیمیشن تبدیل می شود. آخرین اقتباس از این رمان را باز لومان در سال ۲۰۱۳ با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و کری مولیگان ساخته است.

مایکل سیگل و دیوید پری اسکات از کمپانی DNEG، در کنار جویس تهیه کننده این فیلم انیمیشنی خواهند بود. DNEG هم خدمات مربوط به انیمیشن سازی را برای این پروژه فراهم می سازد.

ویلیام جویس می گوید: "گتسبی برخلاف هر کتاب دیگری از ادبیات آمریکا، طلسم قدرتمندی دارد که خودش را بر خوانندگان تحمیل می کند. بیشترین قدرت گتسبی بزرگ مربوط به نثر افسون کننده فیتزجرالد است. او یک منظره رویایی زنده در رمان ایجاد کرده که تا اندازه ای از دست سازندگان فیلم این اثر مخفی مانده است. نسخه های قبلی فیلم توسط کنش زنده محدود شده اند، اما انیمیشن می تواند کیفیت گریزناپذیر رمان را به خوبی دنبال کند.»

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید