دوشنبه, 28 شهریور 1401 13:56

واکنش‌های اولیه به «آمستردام» دیوید او. راسل خوب نیست

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
واکنش‌های اولیه به «آمستردام» دیوید او. راسل خوب نیست واکنش‌های اولیه به «آمستردام» دیوید او. راسل خوب نیست

سی و یک نما - فیلم «آمستردام» دیوید او. راسل در حالی اولین نمایشش را در جشنواره تورنتو تجربه کرد که واکشن های اولیه رسانه های اجتماعی چندان خوب نبود.

واکنش های اولیه به «آمستردام» دیوید او راسل خوب نیست.

گرگوری الوود (د پلی لیست): «متاسفانه، آمستردام دیوید او. راسل یک اشتباه بزرگ است. لحن و تدوین فیلم راسل از زمان فیلم «قلب من هاکبی» بسیار دلخراش است. هنگامی هم که در قسمت سوم حرفی برای گفتن دارد، کار از کار گذشته است. رابی و بیل بهترین بازیگران هستند. اما تیلور سویفت در نهایت یک میم (میم‌‌ها تصاویر بامزه و خنده‌‌داری هستند که خیلی سریع در اینترنت پخش می‌شوند) از آن به دست خواهد آورد.»

زوئی رز برایانت (We Live Entertainment): "آمستردام" یک اشتباه * عظیم* است. رمز و راز اصلی فیلم بیهوده درهم پیچیده است، روند گام به گام فیلم ضعیف است، بازیگری متناقض است، و فقط به طور متناوب سرگرم کننده است. کریستین بیل و مارگو رابی بدون هیچ آسیبی موفق اند. رابرت دنیرو و آنیا تیلور جوی نیز بازی های قابل قبولی دارند."

مت نگلیا (نکست بست پیکچر): "آمستردام یک آشفتگی پیچیده است که آنقدر که فکر می کند جالب نیست. کریستین بیل تلاش می کند تا کمدی عجیب و غریب با نتایج شرم آور ارائه دهد در حالی که مارگو رابی و جان دیوید واشنگتن فاقد هرگونه باورپذیری هستند. دوربین لوبزسکی با سبک دیوید او راسل در تضاد است."

چارلز برامسکو (وولچر): "خنده دارترین بخش های این فیلم تهاجمی، همه فرامتنی و اتفاقی هستند - تیلور سوئیفت می خواهد سر پا بایستد، آنیا تیلور جوی سر پا ایستاده است.

«آمستردام» درام تاریخی کمدی معمایی به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی دیوید او. راسل است که از ژانویه تا مارس ۲۰۲۱ در لس آنجلس فیلمبرداری شد، نخستین فیلم راسل پس از جوی در سال ۲۰۱۵ است. کریستین بیل، مارگو رابی و جان دیوید واشینگتن در نقش‌های اصلی در کنار گروه بزرگی بازیگران از جمله کریس راک، آنیا تیلور-جوی، زوئی سالدانیا، مایک مایرز، مایکل شنون، تیموتی اولفینت، آندره‌آ ریسبرو، تیلور سوئیفت، ماتیاس خونارتس ، آلساندرو نیوولا، و رابرت دنیرو در کنار دیگران، در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

آمستردام قرار است در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ توسط والت دیزنی استودیو موشن پیکچرز در ایالات متحده اکران شود.

سه دوست - یک پزشک، یک پرستار و یک وکیل - مظنون اصلی یک قتل در دهه ۱۹۳۰ می‌شوند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید