پنج شنبه, 24 مهر 1399 11:49

واکین فینیکس نقش ناپلئون بناپارت را در فیلمی از ریدلی اسکات بازی می‌کند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
واکین فینیکس نقش ناپلئون بناپارت را در فیلمی از ریدلی اسکات بازی می‌کند واکین فینیکس نقش ناپلئون بناپارت را در فیلمی از ریدلی اسکات بازی می‌کند

سی و یک نما - واکین فینیکس که برای بازی در فیلم «جوکر» اسکار گرفت، قرار است این بار در نقش ناپلئون بناپارت در فیلمی به کارگردانی ریدلی اسکات ظاهر شود.

به گزارش سی و یک نما به نقل از ایندی‌وایر، واکین فینیکس بازیگر آمریکایی برنده اسکار قرار است دوباره با ریدلی اسکات کارگردان فیلم «گلادیاتور» در یک درام تاریخی با محوریت زندگی ناپلئون بناپارت و با نام «کوله پشتی» همکاری کند. ریدلی اسکات این فیلم را برای استودیوهای قرن بیستم می سازد.

فینیکس در این فیلم قرار است نقش ناپلئون بناپارت فرمانده مقتدر فرانسوی اواخر قرن هجدهم و اوایل قرن نوزدهم را ایفا کند.

این فیلم عنوانش «کوله پشتی/ Kitbag» است. این نام از این عبارت آمده است: پرسنل و کارکنان یک ژنرال در کوله پشتی هر یک از سربازها مخفی شده اند.

«کوله پشتی» قصد دارد یک نگاه شخصی به اصل و اساس ناپلئون و صعود سریع و بی رحمانه اش به جایگاه امپراتور داشته باشد فیلم به جنگ های مشهور ناپلئون، جاه طلبی بی رحمانه و ذهن استراتژیک شگفت انگیزش به عنوان یک رهبر نظامی فوق العاده نگاه می کند.

فیلمنامه این کار را دیوید اسکارپا همکار اسکات در فیلم «تمام پول های جهان» نوشته است.

پیش از فینیکس/اسکات، استنلی کوبریک سالها به دنبال ساخت پروژه ای براساس زندگی ناپلئون بناپارت بود که سرانجام با شکست مواجه شد.

جدیدترین فیلم ریدلی اسکات «آخرین دوئل» است که به تازگی فیلمبرداری آن در ایرلند به پایان رسید. فیلم «گوچی» فیلم بعدی کارنامه اسکات خواهد بود که وی در آن به سراغ ترور ماریتزیو گوچی در سال ۱۹۹۵ توسط همسرش می‌رود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید