پنج شنبه, 25 شهریور 1395 13:42

پردرآمدترین بازیگران زن تلویزیون آمریکا معرفی شدند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پردرآمدترین بازیگران زن تلویزیون آمریکا معرفی شدند پردرآمدترین بازیگران زن تلویزیون آمریکا معرفی شدند

سی و یک نما- نشریه فوربز آماری منتشر کرده که در آن پردرآمدترین بازیگران زن تلویزیون آمریکا معرفی شده اند در این لیست، سوفیا ورگارا بازیگر سریال تلویزیونی "خانواده مدرن" عنوان پردرآمدترین بازیگر زن تلویزیون آمریکا را کسب کرده است.

سوفیا ورگارا بخش عمده‌ای از درآمد 43 میلیون دلاری خود را در یک سال گذشته از راه نقش‌آفرینی در سریال «خانواده مدرن» کسب کرده است.

امسال پنجمین سالی است که این بازیگر کلمبیایی‌الاصل صدرنشین فهرست پردرآمدترین بازیگران زن تلویزیون می‌شود. شگفت این که درست برخلاف سینما درآمد این بازیگر زن از بازیگران مرد هم‌رده خود بیشتر است.

پس از ورگارا در فهرست پردرآمدترین بازیگران زن تلویزیون آمریکا، کیلی کوئوکو بازیگر سریال «تئوری بیگ‌بنگ» با درآمد 24.5 میلیون دلار ایستاده است.

میندی کالینگ که در فهرست پردآمدترین بازیگران تلویزیون سال گذشته در رده هشتم قرار داشت امسال با جهشی چشمگیر با درآمدی برابر با 15 میلیون دلار به رده سوم صعود کرده است.

در فهرست ارائه شده از سوی نشریه فوربز ماریشکا هارگیتای بازیگر سریال «نظم و قانون» و الن پامپئو بازیگر سریال «آناتومی گری» به ترتیب در مکان چهارم و پنجم قرار دارند.

امسال در فهرست پردرآمدترین بازیگران زن تلویزیون آمریکا نام پریانکا چوپرا بازیگر هندی سریال «کوانتیکو» به چشم می‌خورد که با درآمد 11 میلیون دلاری در رده هشتم فهرست قرار گرفته است.

سوفیا ورگارا با 43 میلیون دلار

کیلی کوئوکو با 24.5 میلیون دلار

میندی کالینگ با 15 میلیون دلار

ماریشکا هارگیتای با 14.5 میلیون دلار

الن پامپئو با 14.5 میلیون دلار

کری واشینگتن با 13.5 میلیون دلار

استانا کاتیک با 12 میلیون دلار

پریانکا چوپرا با 11 میلیون دلار

جولیانا مارگولیس با 10.5 میلیون دلار

جولی بوون با 10 میلیون دلار

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید