معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

سه شنبه, 10 تیر 1393 01:30

از «تنها در خانه» تا تنها در دنیا / چه عواملی مک کالی کالکین را به این روز انداخت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

سی و یک نما- مک کالی کالکین با وجودی که سال گذشته اعلام شد که اعتیادش را ترک کرده هنوز هم به نظر می‌آید که معتاد است.

اما جرا این پسر کوچولوی محبوب هالیوود به چنین سرنوشتی دچار شد؟

مک کالی کالکین متولد 1980که از ستارگان کم سن و سال هالیوود بود قبل از نوجوانی میلیونها دلار درآمد داشت اما  همین پولها موجب شد تا با پدر و مادرش اختلاف پیدا کرده و با ابراز نفرت از آنها، به دادگاه علیه شان شکایت کند.

این اولین نابسامانی  جدی بود که مک کالی نوجوان را دچار دردسرهای خانوادگی و ناسامانی های روحی کرد.

مک کالی کالکین در  هجده سالگی برای اولین بارازدواج کرد .این اتفاق هم نشان میدهد که او از نظر عاطفی و روحی وضعیت مناسبی نداشته است.سال گذشته نیز پس از ۸ سال از نامزد جدیدش جدا شد.

 دوستی نزدیکی او با مایکل جکسون  و حضورش در کلیپ معروف او هم سرآغاز قصه ی جدیدی در زندگی او شد.رابطه ای که به شایعاتی مبنی بر ارتباط این دو کشیده شد و مایکل جکسون را به دادگاه کشید. اما در دادگاه مایکل جکسون وی اظهار کرد که مایکل هیچگاه با او رابطه نداشته است.اما این شایعه که مایکل جکسون با او رابطه داشته هرگز تکذیب نشد و بعدها خود مک کالی کالکین هم در مورد این اتفاق و یا کذب بودن آن سکوت کرد.

آیا مایکل جکسون نقشی در سرنوشت و اعتیاد و مشکلات روحی مک کالی کالکین داشته است ؟

چه چیز تا این اندازه روح او را آشفته کرده بود که از هجده سالگی تا بیست و یک سالگی دو بار ازدواج کرد و طلاق گرفت. و از یک بازیگری که جوان ترین بازیگری بود که در گلدن گلوب مطرح شد تبدیل به یک دی جی در دیسکوها شد و از عالم سینما دور ماند. نقش خانواده‌ی آشفته‌ی مک کالی کالکین در زندگی نابسامان او و برادر کوچکش بسیار زیاد بود. او حتا به دلیل حمل مواد مخدر زندانی شد و برای رفتار خشونت بار دستگیر شد. یک بار در اثر مصرف زیاد مواد مخدر تا پای مرگ رفت و در سال 2012 دکترها اعلام کردند که فقط سه ماه زنده می‌ماند. در حالی که فقط سی و دو سالش بود.

وی مدتهاست که سابقه‌ی بیماری افسردگی دارد و با وجود اینکه قرار بود در سال جدید در فیلمی حضور داشته باشد اما هنوز هم حضور دوباره او در هالیوود معلوم نیست.

تصاویر این روزهای بازیگر شیرین تنها در خانه گر چه نسبت به تصاویر دو سال پیش او که همه را بهتزده کرده بود بهتر به نظر می رسد اما کاملا مشخص است که ناکامی ها و مشکلات او هنوز به پایان نرسیده است.

سرنوشتی که بازیگران خردسال و محبوب دیگری چون درو بریمور و لینزی لوهان را هم در نوجوانی و جوانی تهدید کرده بود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت