جمعه, 23 ارديبهشت 1401 14:57

کریستوفر واکن به قسمت دوم فیلم «تل ماسه» پیوست

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کریستوفر واکن به قسمت دوم فیلم «تل ماسه» پیوست کریستوفر واکن به قسمت دوم فیلم «تل ماسه» پیوست

سی و یک نما - کریستوفر واکن به قسمت دوم فیلم «تل ماسه» به کارگردانی دنیس ویلنوو در نقش امپراتور شادام چهارم می‌پیوندد.

کریستوفر واکن به جمع تیموتی شالامه و زندایا در فیلم «تلماسه قسمت دوم» به کارگردانی دنیس ویلنوو در نقش شادام چهارم، امپراتور جهان خواهد پیوست.

اگرچه امپراطور در قسمت اول تلماسه ظاهر نمی شود، اما او کاتالیزور داستان است و به خانواده آتریدها دستور می دهد تا در یک ماموریت، به سیاره آراکیز که به عنوان تل ماسه نیز شناخته می شود، تسلط پیدا کنند. امپراطور که به قدرت و احترام آتریدها در جهان حسادت می کند، با ناظران قبلی تلماسه، هاوس هارکون تبانی می کند تا خانواده آتریدها را برای همیشه از بین ببرد. زمانی که پل آتریدس (شالامه) و مادرش لیدی جسیکا (ربکا فرگوسن) به صحرا می‌گریزند و پل در راه سرنوشت خودش قرار می‌گیرد تا تبدیل به شخصیت مسیحایی معروف شود که اوج وقایع "تلماسه" است، اما این نقشه در نهایت در بخش دوم شکست می‌خورد.

اولین فیلم «تلماسه» ویلنوو یک ریسک برای لجندری و برادران وارنر بود. فیلمساز اصرار داشت که رمان را به دو قسمت تقسیم کند تا عدالت به درستی اجرا شود، اما استودیوها فقط نیمه اول را می خواستند تا ببینند به اندازه کافی محبوب خواهد شد یا نه. آنچه ساخت فیلم دوم را تضمین کرد، این بود که «تلماسه» توسط برادران وارنر در سینماها و در اچ بی او مکس به صورت همزمان اکران شد و در نهایت 400.6 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. این فیلم همچنین نامزد 10 جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم شد و برنده 6 جایزه برای صدابرداری، جلوه های بصری، طراحی تولید، موسیقی متن اصلی، تدوین و فیلمبرداری شد.

انتظار می‌رود تولید و ساخت قسمت دوم فیلم «تل ماسه» اواخر امسال آغاز و در تاریخ 20 اکتبر 2023 آماده اکران شود.

واکن که در سال 1978 برای فیلم «شکارچی عزیز» برنده اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شده، اخیراً در سریال «تفکیک» اپل و سریال «قانون شکنان» آمازون پریم ویدیو ظاهر شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید