پنج شنبه, 06 آبان 1395 13:36

کلینت ایستوود با آنجلینا جولی و تام هنکس فیلم تازه اش را کلید می زند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کلینت ایستوود با آنجلینا جولی و تام هنکس فیلم تازه اش را کلید می زند کلینت ایستوود با آنجلینا جولی و تام هنکس فیلم تازه اش را کلید می زند

سی و یک نما- در حالی که هنوز «سالی» آخرین فیلم کلینت ایستوود بر پرده سینماهای جهان است، این کارگردان ۸۶ساله مقدمات ساخت فیلم تازه اش را آماده می‌کند.

 

کلینت ایستوود، پیرمرد وطن پرست آمریکایی، این روزها در حال آماده کردن مقدمات فیلم جدیدش است. برادران وارنر که اخیرا حقوق ساخت فیلم از روی کتاب «احتمالات غیر ممکن» را خریده‌اند، قصد دارند آن را برای کارگردانی به کلینت ایستوود بسپارند.

این کتاب که نوشته مشترک جسیکا بیوکنن و آنتونی فلاکو است، روایت‌گر وقایعی است که سال 2012 بر سر جسیکا بیوکنن آمده است. بیوکنن یک فعال خیریه است که سال 2012 توسط دزدان دریایی سومالی گروگان گرفته شد و در نهایت توسط نیروی دریایی آمریکا نجات پیدا کرد.

برایان هلگلند فیلمنامه نویس «محرمانه لس آنجلس»، «رابین هود» و «افسانه» که سابقه همکاری با ایستوود را در فیلم «رودخانه میستیک» دارد، کار بر روی فیلمنامه این اثر جدید را آغاز کرده است و گفته می‌شود گرگ سیلورمن و جولیا اسپیرو تهیه کنندگان پروژه خواهند بود.

آنجلینا جولی و تام هنکس ستاره‌های این فیلم خواهند بود. این دو به ترتیب با فیلم‌های «بچه عوضی» و «سالی» سابقه همکاری با ایستوود را داشته‌اند.

این فیلم که مثل دیگر ساخته‌های ایستوود یک اثر استراتژیک و وطن پرستانه خواهد بود، روایت‌گر سفر جسیکا بیوکنن به سومالی برای کمک به کودکان این کشور است که با گروگان گیری 93 روزه‌اش همراه می‌شود. تا این که نیروهای دریایی آمریکا دزدان دریایی را می‌کشند و او را نجات می‌دهند. به نظر می‌رسد ایستوود که عاشق قهرمانان مردمی و برخاسته از دل جامعه آمریکا است، سوژه ایده‌آلی برای فیلم بعدیش پس از «تک تیر انداز آمریکایی» و «سالی» پیدا کرده است.

پیش بینی می‌شود در صورت ادامه روند ساخت فیلم با همین سرعت، جسیکا بیوکنن سال بعد بتواند ورژن سینمایی داستانش را روی پرده نقره‌ای ببیند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید