پنج شنبه, 22 ارديبهشت 1401 13:43

کوین اسپیسی پنج سال پس از اتهامات سوء رفتار جنسی با فیلم تاریخی نوه چنگیزخان به هالیوود باز می‌گردد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کوین اسپیسی پنج سال پس از اتهامات سوء رفتار جنسی با فیلم تاریخی نوه چنگیزخان به هالیوود باز می‌گردد کوین اسپیسی پنج سال پس از اتهامات سوء رفتار جنسی با فیلم تاریخی نوه چنگیزخان به هالیوود باز می‌گردد

سی و یک نما - کوین اسپیسی برنده اسکار، پنج سال پس از اتهامات سوء رفتار جنسی در فیلم «1242 – Gateway to the West» که محصول مشترک بریتانیا، مجارستان و مغولستان است، نقش‌آفرینی می‌کند.

ددلاین روز چهارشنبه گزارش داده، کوین اسپیسی در یک پروژه بزرگ از زمان کناره گیری از بازیگری پس از متهم شدن به چند سوء رفتار آزار جنسی در سال 2017 دوباره به بازیگری باز خواهد گشت.

به گزارش ددلاین، اسپیسی، 62 ساله، رهبری درام تاریخی «1242 - دروازه ای به غرب»، محصول بریتانیا-مجارستان-مغولستان درباره باتو خان نوه چنگیز خان را بر عهده خواهد داشت.

در خلاصه داستان فیلم آمده است که «باتو خان» در پی حمله‌ای به اروپا که به سقوطش انجامید با مردی روحانی به نام سزاریانی با بازی اسپیسی و دژی در مجارستان مواجه می‌شود.

این پروژه توسط کارگردان مجارستانی پیتر سوس کارگردانی می شود و در بازار کن به فروش می رسد.

کوین اسپیسی پنج سال پیش، از سوی چندین نفر از جمله «آنتوتی رپ» به آزار جنسی متهم شده بود و پس از مطرح شدن این اتهامات از سریال «خانه پوشالی» اخراج شد.

سال گذشته، اعلام شد که اسپیسی برای بازی در یک فیلم ایتالیایی به نام L'uomo Che Disegno Dio انتخاب شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید