جمعه, 29 مهر 1401 16:07

کوین اسپیسی از اتهام آزار و اذیت تبرئه شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
کوین اسپیسی از اتهام آزار و اذیت تبرئه شد کوین اسپیسی از اتهام آزار و اذیت تبرئه شد

سی و یک نما - هیئت منصفه نیویورک در بعدازظهر پنجشنبه ادعاهای آنتونی رپ علیه کوین اسپیسی را رد کرد.

هیئت منصفه بعد از حدود یک ساعت مشورت به این نتیجه رسید که آنتونی رپ ثابت نکرده است که اسپیسی او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

قاضی لوئیس کاپلان رسماً این پرونده را رد کرد. وکلایی که در دو طرف اسپیسی نشسته بودند، بلافاصله پس از قرائت حکم، پیروزی اسپیسی را با گذاشتن دستهایشان بر شانه های او تبریک گفتند.

جنیفر کلر، یکی از وکلای اسپیسی، هنگام خروج از دادگاه گفت: «ما از هیئت منصفه برای رسیدگی به این اتهامات نادرست بسیار سپاسگزاریم.» اسپیسی هنگام خروج با خبرنگاران صحبت نکرد.

رپ که به خاطر بازی در «پیشتازان فضا: کشف» شناخته شده، ادعا کرده بود که در سال ۱۹۸۶، اسپیسی که در آن زمان ۲۶ سال داشت، رپ را که در آن زمان ۱۴ ساله بود، به خانه‌اش در منهتن دعوت کرده و او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

ریچارد استیگمن یکی از وکلای رپ در ابتدای دادگاه روز گذشته  از هیات منصفه خواست تا اسپیسی را به دلیل تلاش برای پیشبرد هدفش در مساله آزار جنسی در آپارتمانش در منهتن وادار به پرداخت جریمه کند. این وکیل، کوین اسپیسی را به دروغگویی در جایگاه شاهد متهم کرد.

جنیفر کلر، وکیل اسپیسی نیز به هیات منصفه گفت که رپ این اتفاق را خودش ساخته و پرداخته است. او از هیات منصفه خواست ادعاهای رپ را رد کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید