پنج شنبه, 18 شهریور 1400 15:54

کیت بلانشت بار دیگر بر تابوشکنی خود پافشاری کرد | می‌توان یک لباس را دو بار روی فرش قرمز پوشید + عکس

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کیت بلانشت بار دیگر بر تابوشکنی خود پافشاری کرد | می‌توان یک لباس را دو بار روی فرش قرمز پوشید + عکس کیت بلانشت بار دیگر بر تابوشکنی خود پافشاری کرد | می‌توان یک لباس را دو بار روی فرش قرمز پوشید + عکس

سی و یک نما - نه تنها یک بازیگر و داور فوق العاده است بلکه در منش و شخصیت نیز زبانزد است.

وی در سال های اخیر، به رغم اینکه یکی از خوش لباس ترین ها روی فرش قرمز محسوب می شود و از گرانقیمت ترین لباس ها و جواهرات استفاده می کند و معروفترین برندها در طراحی لباس وی با هم رقابت می کنند اما در سال های اخیر با چالشی تحسین برانگیزی روی فرش قرمز مهمترین رویدادهای سینمایی ظاهر می شود و هر بار یکی از لباس های سال های قبل خود را دوباره می پوشد تا این تابو "هر لباس فقط یکبار" را بشکند.

و امسال نیز در هفتاد و هشتمین دوره ی فستیوال فیلم ونیز بار دیگر با یک لباس قدیمی خود روی فرش قرمز ظاهر شد.

0006181554.jpg

کیت بلانشت در انستیتوی ملی هنر نمایشی استرالیا تحصیل کرد و در سال ۱۹۹۲ فارغ‌التحصیل شد. نخستین فیلم آمریکایی وی در سال ۱۹۹۷، به‌نام Paradise Road به وقوع پیوست و او با بازی در چندین پروژه تحسین‌برانگیز از جمله آقای ریپلی بااستعداد ۱۹۹۹، هوانورد ۲۰۰۴، مورد عجیب بنجامین باتن ۲۰۰۸ و دو فیلم درباره ملکه الیزابت اول به سمت ستاره شدن پیش رفته است. او در سال ۲۰۰۵ برای بازی در نقش کاترین هپبورن در فیلم هوانورد جایزه اسکار را از آن خود کرد. بلانشت در سال ۲۰۱۴ جایزه اسکار دیگری در بخش بهترین بازیگر نقش اول زن گرفت؛ این‌بار برای بازی در فیلم یاسمن پژمرده و همچنین برای بازی در درام عاشقانه کارول محصول سال ۲۰۱۵ مورد تحسین بیشتری قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید