سه شنبه, 23 ارديبهشت 1393 00:35

پردرآمدترین بازیگران سریالهای تلویزیونی در سال گذشته / هر سه بازیگر سریال "دو مرد و نصفی" در این لیست حضور دارند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عادل متکلمی آذر( سی و یک نما ) - به گزارش هالیوود ریپورتر، "سایت فوربس" لیست سالانه بازیگران تلویزیون  که درآمدهای کلانی با بازی در سریال‌های تلویزیونی بدست آورده اند را اعلام کرده است .

 

1. اشتون کوچر(Ashton Kutcher) 

اشتون کوچر ستاره جایگزین چارلی شین درسریال طنز"دومرد ونصفی"(Two and a Half Men ) بالاترین درآمد بازیگرتلویزیونی را برای سال دوم از آن خود کرده است. درسال گذشته کوچر با 24 میلیون دلار در لیست اول فوربس بود که امسال نیز توانسته درآمد سال گذشته خود را حفظ کند.با توجه به اینکه کوچر جایگزین شین در این سریال بوده حفظ جایگاهش در رای گیری فوربس نشان از موفقیتش در این نقش جایگزین دارد. نکته جالب اینکه کوچر کار خودش را به عنوان بازیکر نقش دوم شروع کرده و حالا با این سریال توانسته به نقش اول ارتقا بیابد.

2. جان کریر (John Cryer)
دوبازیگربرتردرفهرست  امسال،هردوستاره محبوب همان طنزتلویزیونیCBS،"دومرد ونصفی" هستند. جان کریر کارش را در سال 2003 شروع کرده و سال گذشته با درآمدی بالغ بر 21 میلیون دلار توانسته در نقش کمدی خودش را بالا بکشد. او هم بازیکری است که با ایفای نقش های دوم و کشیدن خودش به نقش اصلی سریال توانسته به این درآمد برسد.

3. ری رومانو(Ray Romano)
رومانو در سال گذشته حدود 16 میلیون دلار با بازی در نقش والدین در سریال های طنز تلویزیونی توانسته رتبه سوم لیست فوربس را از آن خود کند. رومانوفیلم کمدی خانوادگی بلندی را هم نوشته که او را تبدیل به ستاره کرده است .همچنین رومانو در فیلم انیمیشن عصر یخبندان به جای صدای ماموت بازی و حرف زده است که مبلغ هنگفتی را برایش به ارمغان آورده است و براساس گفته ها در عصر یخبندان جدید که قرار است در سال 2016 ساخته شود باز در نقش صدای ماموت ایفای نقش خواهد کرد.  به نظر می رسد که رومانو خواهد توانست رتبه خودش را در لیست سال آینده نیز حفظ کند.

4. نیل پاتریک هریس(Neil Patrick Harris)
امسال اولین سالی است که اسم نیل پاتریک هریس به لیست  پر درآمدها راه می یابد،او 15 میلیون دلاررا از بازی در سریال "چگونه با مادر شما آشنا شدم"(How I Met Your Mother) به دستآورده است. باتوجه به محبوبیتش به احتمال زیاد برای مدتی جایگاهش را در این لیست حفظ خواهد کرد. هریس در پرونده بازیگریش 9 سال بازی را دارد که بیشتر آنها در نقشهای کمدی و خنده دار بوده است. هریس همچنین غالبا درفیلمهای موزیکال شرکت برادوی بازی کرده است.

5. مارک هارمون(Mark Harmon)
این بازیگر تلویزیونی مدت زیادی است که در نقشهای پلیسی و جنایی حضور دارد و در سریال  NCISبرای یازده سال ستاره این سریال بوده است. نقش هارمون در این سریال مامور تحقیق جرایم نیروی دریایی سرویس نظارت ویژه لرویجتروگیبس است. هارمون درسال گذشته 15 میلیون دلاربدست آورده است. همچنین فوربس اشاره کرده که نقش هارمون مورد تحسین منتقدان وبسیاری ازمخاطبان قرار گرفته است. این سریال توسطCBS برای فصل دوازدهم خود دربهارامسال تمدیدشده است.

6. پاتریک دمپسی(Patrick Dempsey)
پاتریک دمپسی ستاره رویایی سریال درام "آناتومی گری" در سال گذشته حدود 13 میلیون دلاررا از آن خود کرده است. درحال حاضر فصل دهم این سریال روی آنتن است ودمپسی از اول سریال تا کنون در نقش دکتر درک شپرد از سال 2005 در آن نقش آفرینی کرده است. آناتومی گری محبوبیت زیادی را به دلیل استفاده از ترکیب بازیگران متنوع ایجاد نموده است که به زندگی عده ای از انترن ها ، پزشکان و پرستاران وچالشهای کادر پزشکی می پردازد.مسائلی که پرستاران وپزشکان درزندگی شخصی خود با آنها مواجه هستند.فصل یازدهم این سریال درام توسط ABCبرنامه ریزی شده است.

7. تیم آلن(Tim Allen)
تیم آلن ازبازیگران محبوب طنزهای تلویزیونی سریال (Home Improvement) است که به مدت هشت سال بین سالهای  1991 و 1999 معروف شده است،این بازیگردرسالگ ذشته 11 میلیون دلاربدست آورده وبا شروع  فصل سوم سریال کمدی ABC جایگاه خودش را حفظ کرده است .داستان این سریال روایت مشکلات مردان و زنان در قالبی طنز و کمدی است  که مورد توجه ببنندگان قرار گرفته است.

8. آنگوس تی جونز(Angus T. Jones)
ستاره کم سن و سال  " آنگوس تی جونز "به همراه دو ستاره دیگر سریال دومرد و نصفی توانسته آمار تلویزیونی شبکه CBS را در سال 2013 از آن خود کند.این بازیگر 20 ساله که از سن ده سالگی در این سریال حضور دارد توانسته 11 میلیون دلاررا ازسریالهای طنز تلویزیونی به دست آورد.

9. مایکل سی. هال(Michael C. Hall)
این ستاره در مجموعه جنایی" دکستر" در سال گذشته توانسته درآمد ده میلیونی دلاری را برای بازی در محبوبترین قاتل سریالی تلویزیونی بدست آورد. هال نقش تحلیل گرالگوی خون اداره پلیس میامی را در روز دارد که شبها به یک قات لزنجیره ای که به قتل اعتیاد دارد تبدیل می شود. دکسترتحسین منتقدان را برای دفعات متعدد از آن خود کرده است. هر جند این سریال به اتمام رسیده اما احتمال پخش قسمتهای جدید آن می رود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید