یکشنبه, 22 آبان 1401 18:20

یکی از اعضای بی‌تی‌اس در مراسم افتتاحیه جام‌جهانی فوتبال اجرا خواهد کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
یکی از اعضای بی‌تی‌اس در مراسم افتتاحیه جام‌جهانی فوتبال اجرا خواهد کرد یکی از اعضای بی‌تی‌اس در مراسم افتتاحیه جام‌جهانی فوتبال اجرا خواهد کرد

سی و یک نما - جونگ کوک از گروه بی‌تی‌اس در مراسم افتتاحیه جام جهانی فوتبال قطر ۲۰۲۲ اجرا خواهد کرد. این خبر را گروه تایید کرده است.

گروه بی‌تی‌اس اعلام کرده است که جونگ کوک در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ که در ورزشگاه البیت دوحه قطر در ۲۰ نوامبر آغاز می‌شود، اجرا خواهد داشت. همچنین او در مراسم افتتاحیه مسابقات فوتبال اجرا داشته و در موسیقی متن همراه جام جهانی نیز شرکت می‌کند.

گروه بی‌تی‌اس روز جمعه ۱۱ نوامبر در توئیتی نوشت: «با افتخار اعلام می‌کنم که جونگ کوک بخشی از موسیقی متن جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر است و در مراسم افتتاحیه جام جهانی اجرا خواهد کرد. گوش به زنگ باشید!»

این اجرا یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های کی‌پاپ جهان را در دوره ای که گروه در حال بررسی فعالیت‌های انفرادی و همینطور خدمت سربازی اعضای خود است، دوباره به صحنه موسیقی برمی‌گرداند.

تیم شهر میزبان قطر در ۲۰ نوامبر به مصاف اکوادور می‌رود. مسابقات بین تیم‌های سراسر جهان در هشت استادیوم مختلف در اطراف دوحه برگزار می‌شود و در ۱۸ دسامبر با بازی فینال به اوج خود می‌رسد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید