شنبه, 06 شهریور 1400 15:42

از قیطریه تا اورنج کانتی منتشر شد | قدم زدن با حمیدرضا صدر عزیز بر سنگفرش آخرین خاطراتش

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
از قیطریه تا اورنج کانتی منتشر شد | قدم زدن با حمیدرضا صدر عزیز بر سنگفرش آخرین خاطراتش از قیطریه تا اورنج کانتی منتشر شد | قدم زدن با حمیدرضا صدر عزیز بر سنگفرش آخرین خاطراتش خبر سی و یک نما

سی و یک نما - چشمهایش، تصاویرش و نوشته هایش در این سال های بیماری نشان می دهد که یک گله ی بزرگ از دنیا دارد. گرچه آرام است و مقتدر و راضی، اما انگار چشمهایش می گویند که هنوز حرف های زیادی برای گفتن دارد و چه حیف که دیر شد. حیف برای ما و حیف برای او. سینما را نقد می کرد و فوتبال را تفسیر. هر دو را بلد بود اما اگر دوست داشتنی و صادق نبود، یقینا نمی توانستیم تا این اندازه به قلم و آنالیزهایش دل ببندیم. دانش، علم ، آگاهی و توانمندی انتقال آن در لا به لای کلام نمی تواند کافی باشد برای دوست داشتن مردی چون حمیدرصا صدر و حالا چه خوب که کتابی به چاپ رسیده تا برای آخرین بار با دلنوشته ی او روی سنگفرش واقعیت های زندگی تا مرگ قدم بزنیم و شاید قدر زندگی را بدانیم که او می دانست.

نشر چشمه کتاب از قیطریه تا اورنج کانتی؛ وقایع نگاری یک مرگ از پیش تعیین شده که آخرین کلمات زندگی زنده یاد حمیدرضا صدر است را منتشر کرد

حمیدرضا صدر؛ پسر روی سکوها، هنوز برای ما زنده است و قلبش هنوز در تهران می‌تپد؛ در امجدیه، میان بازیکنان فوتبال و ... در جایی نزدیک به قلب خودمان.

از حمیدرضا صدر یادگارهای فراوانی برای ما مانده است و ما چه‌قدر خوش‌شانس هستیم که او آخرین کلماتش را هم از ما دریغ نکرد؛ کتاب «از قیطریه تا اورنج‌کانتی».

این کتاب آخرین کلمه‌های حمیدرضای محبوب ماست پیش از مرگش. آخرین جملات انسانی که در حال دست‌وپنجه کردن با مرگ است.

حمیدرضا صدر در این کتاب از عشقش به فوتبال، به موسیقی و خودِ خودِ زندگی گفته است. خواندن این کتاب برای خیلی از ما ضروری است. ما که آن‌قدر در مشکلات غرق شده‌ایم که از یادمان رفته، زنده‌بودن، سالم بودن و زندگی چه نعمت بزرگی است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید