یکشنبه, 19 آذر 1396 03:30

این چهار نفر اعجوبه های 96 را معرفی می کنند / فصل سوم اعجوبه ها آغاز به کار کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
این چهار نفر اعجوبه های 96 را معرفی می کنند / فصل سوم اعجوبه ها آغاز به کار کرد این چهار نفر اعجوبه های 96 را معرفی می کنند / فصل سوم اعجوبه ها آغاز به کار کرد

سومین دوره از مسابقات استعدادیابی اعجوبه های ایرانی با جوایز خاص و متفاوت از 18 آذر در سایت آپارات با داوری سروش صحت، پرواز همای، احسان کرمی و اشکان خطیبی در زمینه های مختلف آغاز شده است .سومین دوره از مسابقه استعدادیابی اعجوبه‌های ایرانی به همت آپارات از دیروز (18 آذر) با داوری سروش صحت ( داور بخش بازیگری ) ، پرواز همای ( داور بخش خوانندگی ) ، احسان کرمی ( داور بخش استعداد عجیب ) و اشکان خطیبی ( داور بخش استندآپ کمدی ) آغاز به کار کرد.
اعجوبه‌های ایرانی 96 در چهار رشته بازيگری، خوانندگی، استعدادهای عجیب و استندآپ کمدی برگزار خواهد شد و داوران بلافاصله بعد از دریافت آثار مردمی، شروع به بازبینی و داوری ویدیوهای ارسالی خواهند کرد.
اعجوبه‌ها یک مسابقه استعدادیابی ایرانی است که اولین دوره آن در سال 93 برگزار شد. این رویداد بزرگ در تمامی دوره‌های خود در سطح کشوری برگزار شده و هدف اصلی آن کشف و معرفی استعدادهای ناب ایرانی است. استعدادهایی که شاید بتوانند از دل این رویداد، فرصت بروز و ظهور پیدا کرده و توانمندی‌های خود را به شکل مؤثرتری معرفی کنند.
اعجوبه‌ها علاوه بر کشف و معرفی استعدادهای نو، جوایز خاص و متفاوتی را هم برای برندگان احتمالیش در نظر گرفته است. سفر به مراکش (کازابلانکا)، اتریش،کشورهای حوزه اسکاندیناوی و آفریقای جنوبی بخشی از جوایز برگزیدگان این دوره از مسابقه اعجوبه‌ها هستند.
علاقمندان می‌توانند با ضبط یک ویدیوی کوتاه 3 دقیقه‌ای از استعداد خود و بارگذاری آن در بخش اعجوبه‌های 96 در آپارات در این مسابقه شرکت کرده و استعداد خود را در معرض دید و قضاوت داوران متخصص و مخاطبان قرار دهند. این مسابقه بخش مردمی نیز خواهد داشت که رأی‌گیری آن از طریق اپلیکیشن پیگیر انجام خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این مسابقه می‌توانید به صفحه این رویداد در آپارات به آدرس https://www.aparat.com/talent96 مراجعه کنید.

photo_۲۰۱۷-۱۲-۱۰_۱۳-۳۵-۴۳_2.jpgphoto_۲۰۱۷-۱۲-۱۰_۱۳-۳۵-۴۳.jpg

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید