پنج شنبه, 16 آذر 1402 00:13

تیلور سوئیفت به عنوان شخصیت سال ۲۰۲۳ مجله تایم انتخاب شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تیلور سوئیفت به عنوان شخصیت سال ۲۰۲۳ مجله تایم انتخاب شد تیلور سوئیفت به عنوان شخصیت سال ۲۰۲۳ مجله تایم انتخاب شد سی و یک نما

سی و یک نما - تیلور سوئیفت، ستاره موسیقی پاپ آمریکا توانست رقبای خود در انتخاب شخصیت سال یعنی ولادیمیر پوتین و شی جین‌‌پینگ را کنار بزند و چهارشنبه از سوی مجله تایم به عنوان شخصیت سال ۲۰۲۳ انتخاب شود.

تیلور سوئیفت به دلیل اجرای تور جهانی خود به پرمخاطب‌ترین هنرمند موسیقی جهان تبدیل شده، اکنون از سوی مجله تایم به عنوان شخصیت سال ۲۰۲۳ انتخاب شد. رقبای او در این انتخاب ولادیمیر پوتین و شی جین‌‌پینگ بودند.

طبق گزارش‌ بیلبورد، این خواننده ۳۳ ساله امریکا با اجرای تور جهانی «اروس» رکوردهای جدیدی از خود در دنیای موسیقی ثبت کرده است، از جمله رکورد فروش تکت را شکست و اقتصاد هر شهری را که بازدید کرد، تقویت کرد.

«تور اروس» سوئیفت که قرار است در سال ۲۰۲۴ در سراسر آسیا، استرالیا، اروپا و امریکا ادامه یابد، به پردرآمدترین تور در تاریخ جهان تبدیل شود. این تور در سال ۲۰۲۳ حدود ۹۰۰ میلیون دالر درآمد داشت. تا کنون درآمد هر کنسرت حدود ۱۴ میلیون دالر بوده است. تور جهانی سوئیفت در ماه اکتبر او را به یک میلیاردر تبدیل کرد.

مجله فوربس نیز این هفته تیلور سوئیفت را به عنوان پنجمین زن قدرتمند جهان پس از سیاستمداران قدرتمندی مانند اورزلا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا و کامالا هریس، معاون رئیس‌جمهور امریکا معرفی کرد.

سال پیش مجله تایم ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین را به عنوان شخصیت سال ۲۰۲۲ انتخاب کرده بود.

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و مالک اکس، گرتا تونبرگ، فعال محیط زیست، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق امریکا و ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه پیش از این به عنوان شخصیت سال از سوی مجله تایم انتخاب شده بودند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید