سه شنبه, 05 آذر 1398 02:26

سریالِ مهاجرت چهره‌ها ادامه دارد/ کوچ همیشگی مهناز افشار و علی کریمی حتمی است؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سریالِ مهاجرت چهره‌ها ادامه دارد/ کوچ همیشگی مهناز افشار و علی کریمی حتمی است؟ سریالِ مهاجرت چهره‌ها ادامه دارد/ کوچ همیشگی مهناز افشار و علی کریمی حتمی است؟

سی و یک نما_ در حالی که روزهای گذشته به واسطه‌ی گرانی بنزین و اعتراضات مردمی و نیز قطع سراسری اینترنت روزهای پرالتهابی را پشت سر گذاشتیم؛ با اتصال اینترنت ویدیویی از حضور مهناز افشار به عنوان داور ایرانز گات تلنت در کنار ابراهیم حامدی(ابی)، آرش لباف(آرش) و نازنین نور در شبکه ام بی سی پرشیا در صفحات مجازی دست به دست شد. این برنامه در سوئد در حال ضبط است و مهناز افشار نیز در آن با حجاب مرسوم خود حضور دارد. این ویدیو واکنش‌هایی را از سوی برخی از مسئولان به همراه داشته که حکایت از بی‌اشکال بودنِ بازگشت و فعالیت مهناز افشار در ایران دارد. پیش از این مهناز افشار خبر از احتمال ممنوع الکاری‌اش در ایران داده بود. حال با انتشار این ویدیو باید منتظر واکنشی رسمی از سوی خود مهناز افشار و نیز مسئولان امر بود. همچنین با پخش ایرانز گات تلنت هم راحت‌تر می‌توان درباره امکانِ حضور یا عدمِ حضورِ دوباره‌‌ی او در سینمای ایران قضاوت کرد.

 

با فاصله‌ای کوتاه از پخش ویدیویِ ذکر شده ادعاهایی درباره مهاجرت علی کریمی به کانادا در فضای مجازی مطرح شد که در آن به سکونتِ برادر علی کریمی در آمریکا اشاره شده بود و اینکه مدتیست خانواده‌ی او نیز به کانادا مهاجرت کرده‌اند و حالا خود علی کریمی نیز قصد دارد تا به آن‌ها بپیوندد. علی کریمی که مدتی‌ست فعالیت فوتبالی‌اش در ایران به حداقل رسیده و با واکنش‌هایش به وقایع روز جامعه و نیز کمک رسانی‌هایی که به مناطق زلزله و سیل‌زده داشت همچنان شهرت و محبیوبیتش را در بالاترین سطح، حفظ کرده است؛ هنوز واکنشی حاکی از تایید و یا تکذیب این اخبار نشان نداده است‌.

به نظر می‌رسد همانطور که سرانه‌ی مهاجرت در کشور، میان اقشار گوناگون، فارغ از حوزه‌ی فعالیتشان رو به افزایش است؛ در بین چهره‌های مطرح و سرشناس نیز این آمار در حال بالا رفتن است.
هنوز مدت زمان زیادی از پیوستن مزدک میرزایی به شبکه ایران اینترنشنال نگذشته و این در حالیست که بسیاری از چهره‌ها نیز در تلاش‌اند تا امکان سکونت و دریافت پاسپورت کشوری به غیر از ایران را برای خود و فرزندانشان فراهم کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید