یکشنبه, 07 اسفند 1401 01:19

صدور کارت اتاق بازرگانی تهران برای فاطمه معتمد آریا، ستاره اسکندری، پیام دهکردی، حمیدرضا آذرنگ تا هنگامه اخوان و محمد معتمدی!

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
صدور کارت اتاق بازرگانی تهران برای فاطمه معتمد آریا، ستاره اسکندری، پیام دهکردی، حمیدرضا آذرنگ تا هنگامه اخوان و محمد معتمدی! صدور کارت اتاق بازرگانی تهران برای فاطمه معتمد آریا، ستاره اسکندری، پیام دهکردی، حمیدرضا آذرنگ تا هنگامه اخوان و محمد معتمدی!

سی و یک نما – مجیدرضا حریری عضو اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین در گفتگو با «نود اقتصادی» خبر از عضویت فاطمه معتمد آریا، حمیدرضا آذرنگ، نسیم ادبی و محمد معتمدی در اتاق اقتصادی تهران داد!

مجیدرضا حریری عضو اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین در گفتگو با «نود اقتصادی» با بیان اینکه بیش از ۷۰ هنرمند اعم از بازیگر و خواننده از اتاق بازرگانی تهران کارت بازرگانی گرفتند، گفت: این افراد با جواز هنری از مرکز رودکی عضو اتاق شده‌اند.

وی اسامی فاطمه معتمد آریا، حمیدرضا آذرنگ، نسیم ادبی و محمد معتمدی را در بین هنرمندان و سلبریتی‌هایی نام برد که برایشان کارت اتاق بازرگانی تهران صادر شده است. طبق گفته این عضو اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین، آدرس کسب و کار این افراد، ساختمان اتاق بازرگانی تهران قید شده است!

مورد دیگر اینکه «سوپراستار»ی حتی مدرک «دیپلم» هم ندارد ولی با مدرک معادل هنری وزارت ارشاد عضو این اتاق شده است. و جالب‌تر اینکه پرداخت عضویت ۶۰ هنرمند با کارت بانکی مشترکی انجام شده است! به گفته حریری: «این‌ها فعال اقتصادی‌اند یا سیاهی‌لشگرِ رای»؟!

بجز «محمد معتمدی»، اسامی آشنای دیگری هم از حوزه موسیقی در بین لیست افرادی که کارت بازرگانی دریافت کرده‌اند، دیده می‌شود. بهزاد عبدی، هنگامه اخوان، علی اکبر قربانی، بردیا کیارس و... از جمله این افراد هستند.

مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران به ۷۰ نفر با عنوان هنرمند که آدرس محل کار همه آنها ساختمان اتاق بازرگانی تهران است، کارت بازرگانی صادر کرده است.

ویدیوی حدودن سه دقیقه‌ای اظهارات این عضو اتاق بازرگانی ایران و چین را در (این لینک) ببینید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید