شنبه, 22 آبان 1400 15:44

واکنش به آزادی بریتنی اسپیرز، صرفا طرفداری از یک سلبریتی نیست | تصاویر را ببینید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
واکنش به آزادی بریتنی اسپیرز، صرفا طرفداری از یک سلبریتی نیست | تصاویر را ببینید واکنش به آزادی بریتنی اسپیرز، صرفا طرفداری از یک سلبریتی نیست | تصاویر را ببینید

سی و یک نما - روز گذشته آزادی بریتنی اسپیرز که پس از ۱۳ سال توانسته بود از بردگی قانونی پدرش رها شود، به صورت رسما تایید شد و جالب اینکه عکس‌العمل‌ها بیش از محدوده‌ی طرفداران این خواننده و ستاره هالیوود بود.

انگار به نوعی همه از "آزادی" دفاع می‌کردند و برای قداست رهایی جشن گرفته بودند. تصاویری در این رابطه در فضای حقیقی و مجازی ببینید. از عکس‌العمل پاپ تا پاریس هیلتون.

Britney-Spears-Termination (4).jpg

بریتنی اسپیرز لغو حکمی قانونی که کنترل بسیاری از جنبه‌های زندگی‌اش را به پدرش واگذار کرده بود، «بهترین روز زندگی‌اش» توصیف کرد.

Britney-Spears-Termination (9).jpg

قاضی دادگاهی در لس‌آنجلس جمعه ۲۱ آبان حکم سرپرستی پدر بریتنی اسپیرز را لغو کرد و به این ترتیب پس از ۱۳ سال اختیار زندگی این خواننده پاپ را به او برگرداند.

Britney-Spears-Termination (3).jpg

پدر بریتنی اسپیرز با اشاره به وضعیت ناگوار و خارج از کنترل زندگی دخترش در زمان صدور حکم سرپرستی، تایید کرده بود که دیگر زمان پایان دادن به آن فرارسیده است.

Britney-Spears-Termination (8).jpg

حکم سرپرستی پدر بریتنی اسپیرز علاوه بر کنترل موضوعات اقتصادی و کاری، شامل تصمیمات مهم زندگی او از جمله ازدواج هم می‌شد. لغو این حکم با شادی هواداران اسپیرز همراه شد که بیرون دادگاه برای حمایت از این خواننده حضور پیدا کرده بودند.

Britney-Spears-Termination (5).jpg

Britney-Spears-Termination (1).jpg

Britney-Spears-Termination (2).jpg

Britney-Spears-Termination (13).jpg

Britney-Spears-Termination (14).jpg

Britney-Spears-Termination (16).jpg

Britney-Spears-Termination (12).jpg

Britney-Spears-Termination (11).jpg

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید