پنج شنبه, 03 بهمن 1398 18:51

پخش "آیین سپاس" از اسماعیل میرفخرایی در رادیو فرهنگ / شش دهه اجرای حرفه ای ، با ثبات و دانش

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پخش "آیین سپاس" از اسماعیل میرفخرایی در رادیو فرهنگ / شش دهه اجرای حرفه ای ، با ثبات و دانش پخش "آیین سپاس" از اسماعیل میرفخرایی در رادیو فرهنگ / شش دهه اجرای حرفه ای ، با ثبات و دانش

سی و یک نما - مراسم سپاس از اسماعیل میرفخرایی به پاس سال ها تلاش در عرصه فرهنگ و هنر جمعه چهارم بهمن از رادیو فرهنگ پخش می شود.

 

برنامه «آیین سپاس» کاری از گروه کتاب رادیو فرهنگ با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی است که به معرفی مشاهیر و مفاخر ایران زمین اختصاص دارد و این هفته نکوداشت استاد اسماعیل میر فخرایی را پخش می کند.
اسماعیل میرفخرایی تهیه کننده مولف، پایه گذار برنامه های علمی در رادیو و تلویزیون و از آغازگران این رسانه در ایران است.
میرفخرایی سال ۱۳۲۵ در تهران بازارچه شیخ هادی متولد شد و سال ۱۳۴۳ به دانشگاه تهران دانشکده علوم برای تحصیل رشته زیست شناسی رفت.
اسماعیل میرفخرایی در طول همه سال های فعالیت خود در رسانه های ایرانی هرگز خود را محدود و محصور به امر صرفا اجرا در تلویزیون یا رادیو نکرده است. او سال ها برنامه سازی کرده است که ماحصل آن تولید بیش از ۵۰۰ برنامه در رادیو و تلویزیون است.
به پاس زحمات بیش از ۶ دهه فعالیت اسماعیل میرفخرایی در عرصه رسانه، اکبر عالمی، اسماعیل کهرم، سیاوش صفاریان پور، امیر حامد موسوی و علی دهباشی در مورد وجوه مختلف اسماعیل میرفخرایی سخنرانی هایی داشته اند که در برنامه «آیین سپاس» پخش می شود.
رادیو فرهنگ با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی مراسم «آیین سپاس» را بامحور این استاد گرامی را برگزار کرده است که جمعه چهارم بهمن ساعت ۱۷ روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز پخش می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید