پنج شنبه, 04 آذر 1395 12:14

چاوشی از چه می ناله فقط ... می دونه / آقایان مرده ی خودشان را با من زنده نکنند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
چاوشی از چه می ناله فقط ... می دونه / آقایان مرده ی خودشان را با من زنده نکنند چاوشی از چه می ناله فقط ... می دونه / آقایان مرده ی خودشان را با من زنده نکنند

سی و یک نما- محسن چاوشی هزار بار اعلام کرده که با سنتوری 2 همکاری نخواهد کرد اما مثل اینکه برخی از آقایان دست از سرش برنمی دارند. در تازه ترین خبر آمده که محمدرضا شریفی نیا گفته چاوشی در سنتوری 2 حضور دارد، چاوشی هم با گلایه از آنها گفته که قطعا با سنتوری 2 همکاری نخواهد کرد.

 

محمدرضا شریفی نیا در حال جوسازی و تبلیغات برای سنتوری 2 داریوش مهرجویی است و چه کسی بهتر از محسن چاوشی محبوب و پرطرفدار که با وی بازار گرمی کند، اما چاوشی هم کسی نیست که بخواهد وارد بازارگرمی و حرف های خانه زنکی و پوچ این آقایان شود و در واکنشی تندتر جواب این آقایان را داده است. او در متنی که برای روزنامه شهروند فرستاده، حضورش در "سنتوری 2" را قویا تکذیب کرده و باز از همکاری با داریوش مهرجویی گله کرده است. در ادامه یادداشت پر از گلایه محسن چاوشی را می خوانید.

 

می‌خواهند مرده خودشان را به نام من زنده کنند

چاوشی درباره خبرهایی که روز گذشته منتشر شد، گفت: نمی‌دانم چرا این ماجراها تمامی ندارد. به من فحش دادند، گفتند بی‌چشم و رو هستم. گفتند نامردم؛ بی‌معرفت هستم و رویم را با آوردن خواننده‌های دیگر کم می‌کنند. بعد می‌گویند شوخی کردیم و همه‌اش بازی تبلیغاتی بود؟ تا امروز شما بروید و بگردید یک کلمه درباره آقایان حرف نادرست و زشتی به زبان آورده‌ام؟ نه. ولی دیگر از حدش گذشته است.

در کشور ما وضع طوری است که اگر کسی حرف نزند، فکر می‌کنند حرفی ندارد و عرصه باز می‌شود که همه طرفه به او بتازند. بعضی دوستان مشخص است چه نفعی از آوردن اسم من نصیبشان می‌شود که دایما در حال ساختن کلاهی از این نمد هستند.

هزار بار ابراز امیدواری کردم که آقای مهرجویی و دست‌اندرکاران فیلم سنتوری موفق باشند، ولی گویا اشتباه می‌کردم. من نه با آقای شریفی‌نیا، نه با هیچ‌کس دیگری صحبتی نکرده‌ام.

محسن چاوشی نه بمب تبلیغاتی است و نه کسی که بخواهند از او استفاده یا بهتر است بگویم سوءاستفاده کنند. وسیله شوخی و خنده و سیبل فحاشی‌های هیچ‌کس هم نیست.

کارهای بسیار مهم‌تری از این حرف‌های خاله‌زنکی و پوچ دارم.

این خبر که به نقل از آقای شریفی‌نیا منتشر شد، حاصل شیطنت است و کاملا از آن بی‌اطلاع هستم.

باقی ماجرا را باید از آن رسانه که این خبر را منتشر کرده بپرسید یا از آقای شریفی‌نیا.

این هزارمین‌ بار است که اعلام می‌کنم با سنتوری ٢ همکاری نخواهم کرد و فکر می‌کنم کافی است دیگر آقایان نخواهند مرده‌خودشان را به اسم من زنده کنند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید