شنبه, 01 آذر 1399 16:08

چهل خواننده ایرانی قطعه‌ای از مایکل جکسون را همخوانی کردند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
چهل خواننده ایرانی قطعه ای از مایکل جکسون را همخوانی کردند چهل خواننده ایرانی قطعه ای از مایکل جکسون را همخوانی کردند

سی و یک نما - چهل خواننده ایرانی با همکاری سازمان اوج، با برداشتی آزاد از قطعه «WE ARE THE WORD» مایکل جکسون، قطعه جدیدی را همخوانی کردند.

 میثم محمدحسنی با همراهی مرکز آواهای انقلاب اسلامی (ماوا) و سازمان اوج به عنوان تهیه کننده، چهل خواننده پاپ ایرانی را دور هم جمع کرده اند و با برداشتی آزاد از قطعه «WE ARE THE WORD» مایکل جکسون، قطعه جدیدی به نام «منو بشناس» را تهیه و تولید کرده اند. موزیک ویدیوی آن به زودی منتشر خواهد شد.

بهروز صفاریان، رضا صادقی، فرزاد فرزین، فریدون آسرایی، حجت اشرف‌زاده، گرشا رضایی، خشایار اعتمادی، پرواز همای، سینا شعبانخانی، روزبه نعمت‌الهی، گروه سون، کاوه آفاق، مسعود صادقلو، حمید هیراد، حامد همایون، سینا درخشنده، سامان جلیلی، احسان حق‌شناس، رضا شیری و تعداد زیادی از خوانندگان و هنرمندان دیگر، در این اثر حضور دارند.

فرزاد فرزین ملودی این اثر را ساخته و بهروز صفاریان نیز تنظیم آن را برعهده داشته است. احمد امیرخلیلی نیز ترانه سرای آن است.

بهمن بابازاده، مشاور رسانه‌ای و مدیر هماهنگی، بهنام کریمی، محمد اولاد کارگردانان موزیک ویدئو، علی خاتمی و… از دیگر عوامل این اثر هستند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید