سه شنبه, 13 ارديبهشت 1401 23:51

کیم کارداشیان با پوشیدن لباس مرلین مونرو خبرساز مت گالا شد | لباسی گرانبها به قدمت شصت سال

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کیم کارداشیان با پوشیدن لباس مرلین مونرو خبرساز مت گالا شد | لباسی گرانبها به قدمت شصت سال کیم کارداشیان با پوشیدن لباس مرلین مونرو خبرساز مت گالا شد | لباسی گرانبها به قدمت شصت سال

سی و یک نما - در مراسم مت گالا 2022، کیم کارداشیان سلبریتی که عمده شهرتش را به واسطه حواشی و خبرسازی دارد، باز هم خبرساز شد.

وی با پوشیدن لباس نقره ای رنگ و پر زرق و برقی که بیش از شصت سال پیش مرلین مونرو به تن کرده بود توجه همه را به خود جلب کرد و سوژه خبری مراسم مُد مت گالا شد.

کیم کارداشیان چهل و یک ساله وقتی روی فرش قرمز مهمترین مراسم مد سال، «مت گالا» متروپولیتن ظاهر شد. لباس معروف مراین مونرو ستاره مشهور و اسطوره ی اغواگری سینما و هالیوود را به تن داشت. مرلین مونرو این لباس را در سال ۱۹۶۲ در جشن تولد ۴۵ سالگی رئیس جمهور آمریکا، جان اف کندی که با هم رابطه عاشقانه ی پشت پرده ای داشتند به تن کرده بود.

photo_2022-05-03_22-56-25.jpg

این لباس در سال ۲۰۱۶ با قیمت ۴.۸ میلیون دلار در حراج به فروش رفت و لقب گران قیمت ترین لباسی که در حراج بفروش رسیده را از آن خود کرد.

این لباس مرلین مونرو هم اکنون در موزه شهر "اورلاندو"و در محفظه ای با دمای کنترل شده نگهداری می شود و با هواپیمای شخصی و چند محافظ به خانه کیم کارداشیان در کالیفرنیا انتقال داده شده است. کیم کارداشیان در طول حضورش در مراسم مت گالا عنوان کرد برای اینکه بتواند این لباس را به تن کند به مدت یک ماه تحت نظر بوده و با استفاده از رژیم سخت غذایی ۷ کیلوگرم کم کرده است.

کیم کارداشیان در این مراسم به همراه دوست پسر ۲۸ ساله اش حضور داشت.

ترجمه: پانیذ اسماعیل لو

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید