یکشنبه, 07 آذر 1400 14:48

سریال جدید کره‌ای نتفلیکس «اهل جهنم» (Hellbound) رکورد پربیننده «بازی ماهی مرکب» را شکست | فصل دوم این سریال ساخته می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سریال جدید کره‌ای نتفلیکس «اهل جهنم» (Hellbound) رکورد پربیننده «بازی ماهی مرکب» را شکست | فصل دوم این سریال ساخته می‌شود سریال جدید کره‌ای نتفلیکس «اهل جهنم» (Hellbound) رکورد پربیننده «بازی ماهی مرکب» را شکست | فصل دوم این سریال ساخته می‌شود

سی و یک نما - آخرین محصول نتفلیکس یک تریلر علمی تخیلی از کره با عنوان «اهل جهنم» (Hellbound) است که رکورد محصول دیگر نتفلیکس از کره یعنی «بازی ماهی مرکب» را تنها در ۲۴ ساعت پس از نمایش اولیه در روز ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) در ۸۰ کشور شکسته و توانسته بیشترین تعداد بینندگان و نخستین سریال محبوب را کسب کند.

این سریال جدید کره ای مستقیم سر وقت اکشن بازی نمی رود و بیشتر از آن سعی دارد شیاطین غول‌پیکر را در چشم تماشاگر بارز کند. در وهله اول با دیدن این موجودات، هالک با مرد شیطان صفت میشلن به یاد می آید. آنها به قلب سئول سرازیر می‌شوند تا یکی از افراد نفرین شده شهر را شکنجه و بسوزانند.

Hellbound31nama (5).jpg

این سریال فرشتگانی را نشان می دهد که در برابر افرادی که مرتکب برخی اشتباهات شده اند ظاهر می شوند تا از مرگ قریب الوقوع آنها خبر دهند. وقتی زمان مرگ آنها فرا می رسد، شیاطین به زمین می آیند تا حکم مرگ وحشتناک آنها را صادر کنند. قسمت های ابتدایی سریال بیشتر روی جین سو، رئیس مذهب نوظهور «جامعه حقیقت جدید» ، و همینطور کارآگاهی به نام کیونگ هون تمرکز دارد، اما در نیمه دوم سریال با یک مدیر تولید ایستگاه پخش به نام بائه یونگجه روبرو می‌شویم که باید با این واقعیت دست و پنجه نرم کند که نوزاد تازه متولد شده اش به جهنم می رود.

Hellbound31nama (4).jpg

یئون سانگ هو، خالق سریال «اهل جهنم» یا «عازم جهنم» شاید تا به امروز برای فیلم‌های هیجان‌انگیز زامبی‌وار تحسین‌شده «قطار به بوسان» (2016) و «شبه‌جزیره» (2020) در سطح بین‌المللی شناخته شده باشد. پیش از این فیلم لایو اکشن - با بازی گونگ یو در نقش پدری که دخترش را در میان یک آخرالزمان زامبی‌ها به امن نگهداری می‌کند - پیش‌درآمد انیمیشن «ایستگاه سئول» بوده که در همان سال منتشر شد.

Hellbound31nama (3).jpg

نسخه آزمایشی این سریال که کارگردانی آن را «یون سانگ-هو» بر عهده دارد، در ماه سپتامبر در جشنواره فیلم تورنتو در کانادا رونمایی شده بود. این سریال اولین بار به عنوان یک فیلم انیمیشن دو قسمتی آغاز شد قبل از اینکه به یک سریال برای پلتفرم دیجیتال کره ای گسترش یابد. در نهایت توسط نتفلیکس سفارش داده شد. این سریال در حال حاضر برترین سریال غیرانگلیسی زبان پخش شده در سطح جهان است.

یئون در مصاحبه ای با ورایتی درباره ریشه های سریال «اهل جهنم»، برنامه ریزی برای فصل 2 صحبت کرده و با تولید این سریال سه گانه زامبی وار خودش را بین «قطار به بوسان» و «شبه جزیره» پیش خواهد بود.

نویسندگی این مجموعه شش قسمتی «چوی کیو سوک» بوده و نام ستارگانی همچون «یو آه این»، «کیم هیون جو» و «پارک جونگ مین» در آن به چشم می‌ خورند.

Hellbound31nama (2).jpg

Hellbound31nama (1).jpg

Hellbound31nama (1).jpeg

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید