سه شنبه, 30 خرداد 1402 15:32

"آلزایمر"، "مرضیه جان" و "مردگان بی‌کفن و دفن" به عمارت نوفل لوشاتو می‌روند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
"آلزایمر"، "مرضیه جان" و "مردگان بی‌کفن و دفن" به عمارت نوفل لوشاتو می‌روند "آلزایمر"، "مرضیه جان" و "مردگان بی‌کفن و دفن" به عمارت نوفل لوشاتو می‌روند

سی و یک نما - سه نمایش جدید به عمارت نوفل لوشاتو می روند. نمایش‌های «‌آلزایمر» به کارگردانی حامد رحیمی نصر، «مرضیه جان» کارگردانی محمد ‌پیغمبری و «مردگان بی کفن و دفن» کارگردانی نیکا ‌ملک‌‌مطیعی در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌روند.

به گزارش روابط عمومی عمارت نوفل‌لوشاتو، نمایش «‌آلزایمر» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی حامد ‌رحیمی ‌نصر و تهیه کنندگی مسعود ‌والا از پنجم تا ۲۷ تیرماه ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۸۰ دقیقه در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه خواهد رفت.

در این نمایش نگین ‌ابراهیمی، سعید ‌ابک، روناک ‌برخوردار، سامان ‌خلیلیان، حامد ‌رحیمی ‌نصر، محسن ‌زرآبادی، حمید ‌عرب، میر نادر ‌مظلومی، وحید ‌نفر، نساء ‌یوسفی ایفای نقش می‌کنند.

همچنین نمایش «مرضیه جان» به نویسندگی مهدی ‌ضیاچمنی و کارگردانی محمد ‌پیغمبری دیگر اثری است که در این عمارت از اول تا ۱۵ تیر ماه ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه اجرا می‌شود.

در این نمایش امیرحسین رحیمی، سپیده ‌موسوی و مهسا آبیز به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «مردگان بی‌کفن و دفن» به نویسندگی ژان ‌پل ‌سارتر و کارگردانی نیکا ‌ملک ‌مطیعی نیز از ۶ تا ۲۰ تیر ماه ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در عمارت نوفل لوشاتو اجرا می‌شود.

سهیل پرهیزکار، حامد سنجرانی، علیرضا ‌عباسی ‌مقدم ‌طرقبه، محمد عبداللهی، فاطمه محمدی، امیرپوریا ‌مسعودنیا، نیکا ‌ملک ‌مطیعی، محمدرضا میرحسینی، ابوالفضل نوری بازیگران این اثر هستند.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به گیشه عمارت و سایت تیوال بلیت تهیه کنند.

09c5e1c5-9cb3-45d1-bbca-87e481b6a19a.jpg

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید