چهارشنبه, 07 تیر 1402 15:42

بازگشت یکتا ناصر با نمایش «نویسنده مرده است» به دنیای بازیگری‌اش

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بازگشت یکتا ناصر با نمایش «نویسنده مرده است» به دنیای بازیگری‌اش بازگشت یکتا ناصر با نمایش «نویسنده مرده است» به دنیای بازیگری‌اش

سی و یک نما - یکتا ناصر یکی از بازیگران زن توانمند در عرصه‌ی سینما، تئاتر و حتی تلویزیون است که در چند سال اخیر با انتخاب‌های متفاوت از گذشته، چندان با انتظاری که مخاطب از یکتا ناصر داشت همخوان نبوده و در مسیر بازیگری گم شده که بازی خوب او در فیلم "شب طلایی" یوسف حاتمی کیا و نمایش "نویسنده مرده است" می‌تواند فصل نویی برای بازیگری وی باشد.

روابط عمومی تماشاخانه‌ ایران‌شهر خبر داد، نمایش «نویسنده مرده است» به کارگردانی بهنام شرفی و با بازی یکتا ناصر و بهنام شرفی از دوازدهم تیرماه، در سالن ناظرزاده­ کرمانی این تماشاخانه اجراهای خود را آغاز می‌کند.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از: نورالدین ‌حیدری ‌ماهر مجری طرح، امیرحسین ‌دوانی طراح صحنه، فرهنگ ‌سرخوش و محمد ضیایی موسیقی، هلیا ‌شکری طراح لباس، مهتاب ‌حسنی طراح گریم، حمیدرضا جلالی طراح نور، بهرام ‌رامه طراح پوستر و بروشور، رضا ‌جاویدی عکاس، پریسا ‌نقدی ‌زاده برنامه‌ریز، نیلوفر ‌رازمند دستیار کارگردان، سعید ‌اردشیری و فرهاد ‌قدیم ‌خانی و کوروش ‌شرفی و محمد خالد گروه کارگردانی، محمدرضا آقارضایی مدیر صحنه، سام بیوتی تبلیغات.

این اثر نمایشی هر شب راس ساعت ۱۹:۱۵، اجرا می‌شود. علاقه‌مندان به تهیه‌ اینترنتی بلیت‌های این نمایش می‌توانند به سایت تماشاخانه‌ ایران‌شهر و یا سامانه‌ تیوال مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید