شنبه, 14 اسفند 1400 15:41

تاریخ پایان اجرای نمایش‌های تئاتر شهر اعلام شد | اجرای سه نمایش جدید در مرکز تئاتر مولوی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تاریخ پایان اجرای نمایش‌های تئاتر شهر اعلام شد تاریخ پایان اجرای نمایش‌های تئاتر شهر اعلام شد

سی و یک نما - تاریخ پایان اجرای نمایش‌های به صحنه رفته تئاتر شهر در حالی اعلام شد که یک اثر نمایشی در فروردین سال ۱۴۰۱ نیز به اجرای خود در این مجموعه ادامه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، تاریخ اتمام اجرای نمایش‌های به‌ صحنه‌ رفته در تالارهای تئاتر شهر در اسفند ۱۴۰۰ در حالی اعلام شد که که یک اثر نمایشی در فرودین ماه سال ۱۴۰۱ نیز به اجرای خود در تالار سایه این مجموعه ادامه می‌دهد.

بر اساس هماهنگی‌های انجام گرفته، نمایش‌های «خانه سیاه است» به کارگردانی محسن اردشیر در تالار اصلی، «احتمالات» به کارگردانی علی شمس در تالار چهارسو، «تَرقُب» به کارگردانی مسعود شامی و میلاد خرم در تالار قشقایی و «بی خوابی» به کارگردانی سعید هاشمی پور در تالار سایه روز دوشنبه بیست و سوم اسفند ماه به اجراهای خود پایان می‌دهند. این در حالی است که نمایش «بی‌خوابی» در فروردین ماه سال ۱۴۰۱ نیز به اجرای خود در تالار سایه مجموعه ادامه خواهد داد.

برنامه جدید تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر به همراه تاریخ آغاز به کار فعالیت‌های تئاتر شهر در سال جدید طی روزهای آینده اعلام خواهد.

در ۲ هفته پایانی سال ۱۴۰۰ سه نمایش جدید در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می‌رود.

به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، پس اتمام اجرای عمومی نمایش های «هملت» و «نادیا» در شامگاه جمعه ۱۳ اسفندماه، نمایش های «آلاء»، «چند تکه لغزان» و «کشیدن دایره» به عنوان نمایش های جدید مجموعه تئاتر مولوی از روز دوشنبه ۱۶ اسفند ماه در سالن های این مجموعه به صحنه می روند.

نمایش «آلاء» که به موضوع دفاع مقدس می پردازد به نویسندگی و کارگردانی محمد کاظمی تبار و بازی مرجان آقانوری هر شب ساعت ۱۸ و به مدت زمان ۵۵ دقیقه در سالن اصلی تئاتر مولوی اجرا می شود.

همچنین نمایش «چند تکه لغزان» نوشته علیرضا اجلی و کارگردانی پژمان دادخواه است که با بازی ابراهیم عبدی، محمدرضا آریان، سپیده اسلامی و شیدا مقصودلو راد هر شب ساعت ۱۹ در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی میزبان علاقه مندان خواهد بود.

در خلاصه این نمایش ۶۰ دقیقه ای آمده است: «چند تکه لغزان» روایت بخشی از زندگی چهار روزنامه نگار است که در دفتر روزنامه در انتظار هستند و در این مدت خیلی از رازها و ناگفته هایشان بر ملا می شود چون انتظار کارش همینه، حرف می آره.»

نمایش «کشیدن دایره» نیز دیگر نمایش تازه مرکز تئاتر مولوی است که هر شب ساعت ۲۰ در سالن اصلی روی صحنه می رود. این نمایش نوشته و کارگردانی پویش فروزنده است که محمد قدس در مقام تهیه کننده گروه را همراهی می کند.

در این نمایش سینا بالاهنگ، نسیم ناصر زارع، باسط رضایی، رامین دیدنده و شجاع الدین گیاهی به عنوان بازیگر حضور دارند. مدت زمان نمایش «کشیدن دایره» ۶۰ دقیقه است.

روزهای شنبه نمایش های فوق اجرا نمی شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید