جمعه, 12 دی 1399 12:32

هیئت انتخاب بخش رادیو تئاتر جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
هیئت انتخاب بخش رادیو تئاتر جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند هیئت انتخاب بخش رادیو تئاتر جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

سی و یک نما - میرطاهر مظلومی، کاظم نظری و فرهاد امینی مسئولیت انتخاب آثار بخش رادیو تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر را برعهده گرفتند.

 به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی سی‌ و‌ نهمین جشنواره تئاتر فجر، اعضای هیئت انتخاب آثار بخش رادیو تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند. بنابر این اعلام، میرطاهر مظلومی، کاظم نظری و فرهاد امینی مسئولیت انتخاب رادیوتئاترهای رسیده به دبیرخانه این رویداد را برعهده دارند.

میرطاهر مظلومی متولد 1350 در تهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و صداپیشه، گوینده و از بازیگران مطرح نمایش‌های رادیویی است. بازی در فیلم های سینمایی "دلشکسته"، "وقتی همه خوابیم"، "زمهریر"، "رستاخیز"، "به نام پدر"، "ایران برگز"، "اخراجی ها2" و سریال های "خانه بی پرنده"، "تا ثریا"، "روزگار قریب"، "سی امین روز" و آثار نمایشی، رادیویی و دوبله بخشی از کارنامه حرفه‌ای این هنرمند است.

کاظم نظری متولد 1350 در تهران و کارشناس ارشد کارگردانی تئاتر و فیلم و دکترای مدیریت رسانه از دانشگاه تهران و مدرس و رییس دانشکده رادیو و تلویزیون دانشگاه صداوسیما و عضو شورای نمایش رادیو است. وی علاوه بر عضویت در هیات‌های انتخاب و داوری و سمت‌های اجرایی در رویدادهای فرهنگی و هنری کارگردانی نمایش های "خورشید کاروان"، "توکا در قفس"، "موسی و شبان"، "مرگ در می زند"، "آخرین بازی"، "مستخدم ماشینی"و... را برعهده داشته است.

فرهاد امینی متولد سال 1364 در تهران نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر و دانشجوی دکترای مطالعات عالی هنر، مدیر دپارتمان نمایش دانشگاه هنر پارس و مدرس دانشگاه هنر تهران است. وی تاکنون نویسندگی بیش از 200 قسمت نمایش رادیویی را برعهده داشته و جوایزی را نیز از آن خود کرده است.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه 11 تا 21 بهمن 99 برگزار می‌شود. آدرس سایت جشنواره www.fitf.ir است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید